کدخبر : 539472

همسر دوم نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر ایرانی است . او در سریال های مختلفی ایفای نقش کرده است . نفیسه روشن در کار های مختلف سیروس مقدم نیز نقش افرینی داشته است . او در سینما چندان پررنگ نبوده است . نفیسه روشن در اینستاگرام جنجال های زیادی به راه انداخت او هم اکنون نزدیک به دو میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و از این راه درامد زایی نیز می کند .  نفیسه روشن به تازگی یک لایو جنجالی رفت که حرف و حدیث های زیادی نیز داشت . در ادامه لایو جنجالی نفیسه روشن را مشاهده می کنید . 

 

720322_821

 

نفیسه روشن متولد سال 61 و لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد تهران را دارد.  نفیسه روشن در ماه های گذشته خبر از طلاق گرفتن از همسرش را به طرز عجیبی داد که باعث حواشی زیادی شد . نفیسه روشن در اینستاگرام از یک خیانت صحبت کرد که همه نگاه ها را به سمت همسر او برگرداند . 

 

 

او اما بعد از مدتی با انتشار یک پست جنجالی دیگر از همسرش عذرخواهی کرد و عنوان کرد که سوتفاهمی اتفاق افتاده و برای همسرش ارزوی خوشبختی کرد . نفیسه روشن مجرد می باشد و ازدواج نکرده است اما شایعات زیادی در مورد ازدواج مجدد او به راه افتاد . روشن در پی این شایعات اظهار داشت که اگر لازم بداند ازدواج می کند و با این موضوع مشکلی ندارد . 

 

طبیعت گردی نفیسه روشن

 

 نفیسه روشن و همسر

 

همسر دوم نفیسه روشن

 

 


خبرداغ : ابراز علاقه نفیسه روشن به تتلو در اینستاگرام + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    تو این گروه سلبریتیها یکی دو تا آدم با کلاس و با سوادو درست و حسابی و با شخصیت پیدا میشه ..این رفتار و خودنمایی و اعتماد به سقف این خانوم عجیب وجدید نیست .چند تا فالوور ندید بدید دنبالش میکنن باور به اظهارنظر کرده

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه