کدخبر : 539501

لایو جدید سارا و نیکا در اینستاگرام حواشی زیادی داشت انها در این لایو اینستاگرامی به سوالات مردم پاسخ دادند که در نوع خودش بسیار جالب بود .

سارا و نیکا در آخرین قسمت های فصل ششم پایتخت که قرار است نوروز امسال روی انتن برود حضور ندارند . آنها با انتشار یک استوری احساسی این خبر را اعلام کردند . سارا و نیکا اکنون در سوئد به سر می برند حذف انها از سریال پایتخت حواشی زیادی به دنبال داشت . سارا و نیکا به تازگی در یک لایو اینستاگرامی به سوالات مردم پاسخ دادند . در ادامه قسمتی از لایو سارا و نیکا را مشاهده می کنید . 

 

 

 

 

سارا و نیکا ساکن سوئد و بازیگران سریال پایتخت هستند نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است آنها بعد از مدت کوتاهی زندگی در ایران به سوئد رفتند و برای بازی در سریال پایتخت به ایران می امدند . 

 

images (8)

 

بعد از سارا و نیکا به نظر می رسد مهران احمدی نیز غایب بعدی این سریال در قسمت های جدید باشد . محسن تنابنده در روز های گذشته با انتشار پستی خبر از ساخت پایتخت در قسمت های جدید داد . 

 

سارا+و+نیکا+در+باشگاه

 

خانواده سارا و نیکا معتقدند در این سن بازی در سریال پایتخت برای این دوقلو کافی است و انها باید به درس خواندن بپردازند . اما حواشی سارا و نیکا در فضای مجازی تمامی ندارد و آنها در صفخات شخصی خود دنبال کنندگان زیادی نیز دارند . 

 

unnamed (3)

 

 

Ac7RognikHb6

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه