کدخبر : 539685

شهاب حسینی به جنجال جدید پیرامون واکسن کرونا واکنش نشان داد

شهاب حسینی بازیگر باتجربه و پرافتخار سینما و تلوزیون است . شهاب حسینی از اجرا کار هنری خود را شروع کرد و به بازیگری در سینما رسید او در سینما افتخارات داخلی و خارجی معتبری دارد . شهاب حسینی در فیلم های اصغر فرهادی خوش درخشیده است . چند روزی است ویدیوی تزریق واکسن شهاب حسینی جنجالی شده است که این بازیگر به این موضوع واکنش نشان داده است . 

 

 

0219f662-fd47-403e-8997-82e621facda3

 


خبرمهم : علی انصاریان علت اصلی مبتلا شدنش به کرونا را فاش کرد + فایل صوتی


 

شهاب حسینی در خصوص واکسن زدن خود توضیحاتی داد :  از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم. 

 

 

شهاب گفت: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان  که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا  شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن  اضافه در نظر گرفته می شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را  بین مردم عادی توزیع و تزریق می کنند. در ضمن این واکسن ها  بعد از خروج از دمای یخ زدگی چون قابل برگشت و استرداد نیست، مازادش به مردم عادی تزریق می شود، کل ماجرا همین بود.اتفاقی که برای هر کسی می تواند بیفتد .


شهاب می گوید که آرزوی قلبی اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد.

 


خبرداغ : بنیامین بهادری دروغ شهاب حسینی را افشا کرد + فیلم

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  10

  آقای حسینی خیلی خوشحال که زنده هستید چون عجیب هست که یک نفر واکسن آمریکا بزنه و نمیره باز هم خیلی خیلی خوشحال شدم

 • ناشناس
  5

  بچه ایرانه عرضه داشته زده،دستشم درد نکنه که زد،سربلندمون کردی داداش.نوش جونت ی مو از خرس کندن غنیمته.

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه