کدخبر : 543521

سحر قریشی و یک شایعه عجیب

سحر قریشی دوباره گرفتار یک شایعه عجیب شد . این بار خبر بازی سحر قریشی در یک فیلم عجیب سینمایی در خارج از کشور خبر ساز شده است . اما اصل ماجرا چیست ؟ آیا سحر قریشی هم به سرنوشت ریحانه پارسا دچار می شود ؟
 
 
 
نام سحر قریشی در فهرست بازیگران دنباله فیلم «۳۶۵ روز» آورده شده است. اما آیا بازی سحر قریشی در این فیلم واقعیت دارد؟
 

  باشگاه خبرنگاران نوشت:  وب سایت IMDb نام سحر قریشی را به فهرست بازیگران فیلم «۳۶۵ روز» اضافه کرد.

 

مدتی پیش بود که شایعه بازی لیلا حاتمی در فیلم سینمایی «آخرین سیاره» جدیدترین اثر ترنس مالیک منتشر شده بود و با دیده شدن نام او در فهرستی که در بانک اطلاعات فیلم IMDb ثبت شده بود، این شایعه بازتاب بیشتری در رسانه ها پیدا کرد.

 

پس از لیلا حاتمی نام محمدرضا شریفی نیا هم در فهرست بازیگران این فیلم قرار گرفت، اما این موضوع در هیچ یک از سایت های رسمی تایید نشده بود و بعد از مدتی مشخص شد این اتفاق با شیطنت کاربران ایرانی صورت گرفته است.

 

(تصویر) بازی سحر قریشی در یک فیلم اروتیک؛ شایعه یا واقعیت؟

 

سحر قریشی دیگر بازیگری است که گرفتار این شیطنت ها شده و نام او در فهرست بازیگران دنباله فیلم «۳۶۵ روز» آورده شده است؛ فیلمی محصول کشور لهستان که امتیاز پایینی را هم دریافت کرده و با انتقاد های جدی روبرو شده است. بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلم ها (IMDb)، در حالی نام سحر قریشی بازیگر ایرانی را در قسمت دوم فیلم «۳۶۵ روز» منتشر کرده که این خبر در هیچ یک از سایت های رسمی تائید نشده است.

 

(تصویر) بازی سحر قریشی در یک فیلم اروتیک؛ شایعه یا واقعیت؟

 

از سوی دیگر، مجله آنلاین و معتبر «ددلاین هالیوود» هم لیستی از بازیگران این فیلم منتشر کرده، اما نامی از سحر قریشی در آن دیده نمی شود.

 

اینطور که پیداست، بانک اطلاعات فیلم «IMDb» قابل ویرایش است و اطلاعات فیلم ها می تواند توسط کاربران دچار تغییر شود. به همین دلیل صرفا دیدن نام فردی در فهرست بازیگران یک پروژه نمی تواند دلیلی قطعی برای نقش آفرینی او در فیلم باشد.

 

در زمان ساخت فیلم سینمایی «همه میدانند» به کارگردانی اصغر فرهادی هم خبری مشابه در مورد حضور یک بازیگر ترکیه ای در این پروژه منتشر شد که منبع آن هم اطلاعات وبسایت «IMDb» بود. این خبر هم خیلی زود تکذیب شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه