کدخبر : 543639

حواشی عجیبی پیرامون جدایی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی وجود داشت.

به گزارش شماواقتصاد : مارال بنی آدم در روز های گذشته با انتشار عکسی تولد مهدی پاکدل را تبریک گفت . مهدی پاکدل سال گذشته با رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلوزیون ازدواج کرد که خبر این ازدواج را همسر برادر مهدی پاکدل رسانه ای کرد . مهدی پاکدل یک ازدواج ناموفق نیز داشت که از همسر اولش یعنی بهنوش طباطبایی جدا شد . 

 

خبرداغ : عکس عاشقانه و جدید مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + بیوگرافی

 

سلفی چدید مهدی پاکدل

 

یک روزنامه در پی جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی به مسائل حاشیه ای و عجیبی پرداخت و اینطور نوشت : 

ماجرا از این قرار بود که صفحه شخصی آقای پاکدل در اینستاگرام هک شده و همه عکس‌های دونفره اش پاک شده بود البته ایشان بعد از مدتی مالکیت صفحه اش را پس گرفته بود، ولی همچنان خبری از عکس‌های خانوادگی‌اش نبود.

از طرفی خانم طباطبایی هم در اقدامی ضربتی، خودش همه عکس‌های دو نفره اش با همسرش را از صفحه‌اش پاک کرد. مدتی هم بعد خانم بازیگر که در افتتاحیه فیلم سیانور شرکت کرده بود بدون حلقه ازدواج رویت شد.

چند وقت بعد هم روزنامه ایران با چاپ گزارشی از نحوه جدایی این زوج، مهر تاییدی به شایعه جدایی شان زد. دراین گزارش آمده بود که در دادخواست طلاق آن‌ها هیچ دلیلی برای جدایی نوشته نشده و در روز دادگاه هم وکلای شان به نمایندگی از آن‌ها حاضر شده اند.

این طور که در روزنامه ایران آمده بود بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر را پشت قباله سند ازدواجش انداخته و حتی حق تحصیل، کار و حق حضانت فرزند را هم از همسرش گرفته بود. صد البته که کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. اما خانم طباطبایی از همه مطالباتش از جمله مهریه سنگینش چشم پوشی کرده و به آپارتمانی در شمال شهر رضایت داده بود.

بهنوش طباطبایی بعد از جدایی اش نسبت به گذشته کم کار شد، ولی همچنان قوی و پرانرژی در سینما و تئاتر باقی ماند و حتی توانست بازی‌های بسیار خوبی هم به نمایش بگذارد.

 

00

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه