کدخبر : 543690

نیوشا ضیغمی 18 تیر ماه سال 1359 در تهران به دنیا آمد. نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است

به گزارش شماواقتصاد : نیوشا ضیغمی در فیلم های زیادی بازی کرده است . او در ژانر های طنز و کمدی و جدی ایفای نقش داشته است . نیوشا ضیغمی بازیگر زن ایرانی است. نیوشا ضیغمی این بازیگر زن طرفداران بسیار زیادی دارد. نیوشا ضیغمی در تهران به دنیا آمده است. ماجرای آشنایی نیوشا ضیغمی و همسرش جالب بوده که در ادامه بیشتر از  نیوشا ضیغمی  می خوانید. 

 
 
نیوشا ضیغمی و شایعه طلاق از همسرش

مدتی پیش بدلیل کمتر دیده شدن نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولاد خان در محافل هنری شایعه جدایی آن ها منتشر شده بود که بارها تکذیب شد و اخیرا در یک فستیوال هنری با هم حضور داشتند و خانوم ضیغمی ترافیک کاری همسرش را علت حضور کم وی در ان گونه مراسمات عنوان کرد

 

 
 

زندگی نامه نیوشا ضیغمی

 

نیوشا ضیغمی

 

نیوشا ضیغمی در 18 تیر ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. او فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

 

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

 

آشنایی جالب نیوشا ضیغمی و همسرش

 

نیوشا ضیغمی

 

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

 

آرش پولادخان:حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

 

راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

 

مهریه عجیب نیوشا ضیغمی

 

نیوشا ضیغمی

 

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمی توانم درک کنم که 2 خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند.

 

مادر شدن نیوشا ضیغمی

 

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

 

پدر و مادر شدن تصمیم بسیار بزرگی است و شما برای رسیدن به این تصمیم باید از هر جهت آمادگی داشته باشید.

 

تا به امروز من هنوز این آمادگی را در خودم حس نکردم به همین جهت این موضوع را به زمان دیگری موکول کردیم هرچند که مدتی قبل شایعه شده بود که من در انتظار بچه دار شدن هستم و به زودی صاحب فرزند دختری می شوم. شنیدن این شایعات بی اساس در نوع خودش واقعاً ناراحت کننده است

 

نیوشا ضیغمی

 

جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی در اینستاگرام

 

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

 

download (10)

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه