کدخبر : 544088

شایعات زیادی در مورد مهریه سنگین و میلیاردی سحر قریشی از مهدی طارمی پخش شده است که حواشی زیادی به پا کرده است اما فقط در حد شایعه باقی ماند .

در تصویری که به تازگی منتشر شده است، سحر قریشی با استایلی جدید و متفاوت از قبل دیده می‌شود. سحر قریشی جنجال های فراوانی داشته است او که با سریال دلنوازان چهره شد حالا از شناخته شده ترین بازیگران زن ایرانی است . سحر قریشی در اینستاگرام چند میلیون فالوور دارد . او در اینستاگرام نیز حواشی زیادی داشته است که خیلی سریع ویدیو های او وایرال شد . برخی از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی خبر میدادند که این موضوع باعث شد شایعاتی در مورد مهریه سحر قریشی و هدیه لاکچری مهدی طارمی به او بنویسند که در نوع خود جالب توجه بود . اما هیچکدام از این شایعات تایید نشد و مهدی طارمی و سحر قریشی در مورد آن واکنشی نشان نداند . در ادامه تصاویر سحر قریشی را مشاهده می کنید . 

    

 

 

ازدواج سحر قریشی

 
 
 

سحر قریشی متولد سال 1366 و دی ماهی است . سحر قریشی تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده (دبیرستان ناتمام) و بعد از ازدواج به واسطه تلاش های همسرش وارد حرفه بازیگری شده است . سحر قریشی دختر سعید قریشی و ندا افشار است . سحر قریشی یک برادر به نام سپهر دارد.  سحر قریشی  در سال 1388 و با بازی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده به شهرت رسید.​

سحر قریشی فعالیت گسترده و البته پر حاشیه ای در فضای مجازی و اینستاگرام نیز دارد. سحر قریشی از جمله سلبریتی هایی است که برایش نوع پوشش و استایل خیلی اهمیت دارد.

 

مهریه سنگین سحر قریشی

 

سحر قریشی بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون است. سحر قریشی که نمی تواند تیپی بدون نکته و بدون حاشیه داشته باشد در این تصویر استایل سر تا پا مشکی را برای خود برگزیده و جلوی دوربین عکاسان رفته است.

 

علت طلاق سحر قریشی از مهدی اخوان

او در سال 1383 با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرده اما در سال 1388 و بعد از رسیدن به شهرت او را رها می کند. اخوان ذاکر بعد از مدت ها سکوت گفت: پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

من به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند. اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند.

 

به غیر از تهیه کننده سریال دلنوازان (مهران مهام) که با من برخورد بدی هم داشت. جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد! به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟ در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاههای مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند. نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که:

 

پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند…

 

سحر قریشی

سحر قریشی

 

صیغه سحر قریشی با امید علومی

سحر قریشی در برنامه دید در شب در پاسخ به سوال رضا رشیدپور درباره نسبتش با امید علومی پاسخ داد:

من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

 

سحر قریشی

 

سحر قریشی و مهدی طارمی

در سال 96 عکس ها و ویدیوهایی از سحر قریشی و مهدی طارمی در امارات متحده عربی منتشر شد، هیچ یک از این دو چهره به این حواشی واکنشی نشان ندادند تا اینکه در سال 1398 امین فردین مدیر کانال یوتیوبی پشت پرده جزئیات رابطه این 2 چهره مشهور را فاش کرد و آنها مجبور شدند بگویند: با هم محرم بودیم.

 

سحر قریشی
 
 

ازدواج سحر قریشی

ازدواج سحر قریشی , از صبح دیروز اخباری مبنی بر ازدواج یک ستاره سینما و ستاره تیم فوتبال پرسپولیس و اهدای یک BMW و و عده یک عروسی مجلل منتشر کرده‌اند

 

ازدواج سحر قریشی

 
 
 

 ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

چند وقت قبل خبری در مورد ازدواج مهدی طارمی، ستاره پرسپولیس با سحر قریشی، بازیگر سینمادر رسانه‌ها مطرح شد که به سرعت مورد تکذیب طرفین قرار گرفت ولی سروصدای زیادی بپا کرد.

 

ازدواج سحر قریشی

 

با گذشت چند وقت از آن موضوع و فراموش شدن جنجال‌هایی که به راه افتاد، احمد ایراندوست،بازیگر سینما پستی در صفحه اینستاگرام خودم منتشر کرد که دوباره ذهن‌ها را به این سمت کشاند.

ایران‌دوست با انتشار تصویری از سحر قریشی در لباس عروسی که مربوط به بخشی از یک فیلم است، پستی منتشر کرد و در آن ازدواج او را با شخصی به نام مهدی تبریک گفت که ذهن‌ها را به سمت مهاجم پرسپولیس می‌برد.

 

ازدواج سحر قریشی

ماجرای ازدواج سحر قریشی

 

این در شرایطی است که برخی خبرگزاری ها و بسیاری دیگر از رسانه‌ها، امروز اخباری با این مضون منتشر کرده‌اند:

فوتبالیست سرشناس خانواده اش را به خانه بانوی هنرپیشه فرستاده و در مراسم خواستگاری رسمیجواب مثبت هم گرفته است اما پیش از این اتفاق این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده است.

برخی سایتها و کانال ها در شبکه های اجتماعی مدعی شدند: فوتبالیست سرشناس خانواده اش رابه خانه بانوی هنرپیشه فرستاده و در مراسم خواستگاری رسمی جواب مثبت هم گرفته استاما پیش از این اتفاق این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده است.

 

ازدواج سحر قریشی

 

آشنایی یکی از بازیکنان سرشناس فوتبال ایران که در پرسپولیس بازی می‌کند با یک هنرپیشه تلویزیونی و سینمایی در نهایت باعث جدی شدن رابطه برای ازدواج این دو با هم شد.

 

طی ماه‌های گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد این دو ستاره فوتبال و سینما مطرح شد تا جاییکه خانواده فوتبالیست معروف برای خواستگاری به تهران سفر کرده و حتی جواب مثبت را هم دریافت کردند!

 

ازدواج سحر قریشی

سحر قریشی در کنار مادرش

 

و اما دو تصویر حاشیه ساز : یک بازیگر سینما و تلویزیون ایران، از «لباس سفید» سحر قریشی نوشت و به «آقا مهدی» تبریک گفت، و بعد تکذیب کرد و خواستار پی‌گیری شد!

 

ازدواج سحر قریشی

عکس حاشیه ساز اول

ازدواج سحر قریشی

عکس دوم احمد ایراندوست و سحر قریشی

 

استارت شایعه ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

ماجرا از کجا شروع شد؟مهدی طارمی در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد.او نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می‌بیند!» این توئیت حسابی سوژهشد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است اما انگار ماجرا خیلی همتیر هوایی نبوده و حسین ماهینی، همشهری و صمیمی‌ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته بود: «سی خاطر دومادمون، عروسدوس می‌داریم.»

 

ازدواج سحر قریشی

ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی

 

موضع مبهم سحر قریشی درباره این شایعه

سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواج با مهدی طارمی گفت:ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می‌کنم و نه تکذیب، چون نمی‌خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم.

 

ازدواج سحر قریشی

پاسخ سحر قریشی به خبر ازدواجش

 

واکنش تند برادر «سحر قریشی» به ازدواج خواهرش با بازیکن پرسپولیس

سپهر قریشی در واکنش به شایعه ازدواج خواهرش نوشت:ما به اجر و هدفمون رسیدیم اگر می‌خواهید جعل قرار داد و دزدی از بیت‌المال را بایکوت کنید بجای شایعه ساختنبرای خانواده ما راه دیگه رو انتخاب کنید ما راضی نیستیم گربه‌های کوچمون هم با سارقان بیت المال نشست وبرخاست کنند.

 

ازدواج سحر قریشی

واکنش برادر سحر قریشی به ازدواج خواهرش

 

صبر مهدی طارمی هم لبریز شد

مهدى طارمى هم در واکنش به شایعه ازدواجش با بازیگر سینما نوشت:آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی، یه تعداد روانی هم با آبروی مردم بازیمی‌کنند و براشون مهم نیست این مطلب.حسین ماهینی هم در جواب نوشت: نگفتم حالا خوووو در آینده خدا بخواد.بنابراین طبق آنچه که طرفین گفته‌اند گویا این ماجرا شایعه بوده است.

 

ازدواج سحر قریشی

واکنش مهدی طارمی به خبر ازدواجش با سحر قریشی

 

سحر+قریشی (2)
 
 
 
مهریه سنگین سحر قریشی
 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه