موسسه فرهنگی اکو/

کدخبر : 546917

آقای سیروس مقدم کارگردان سریال جزیره در دیدار با آقای سرور بختی رئیس موسسه فرهنگی اکو، از همکاری صمیمانه این نهاد بین المللی فرهنگی در تولید این اثر هنری تقدیر کرد.

به گزارش شما و اقتصاد:  آقای سرور بختی ضمن ابراز خرسندی از حضور کارگردان برجسته ایرانی در این نهاد بین المللی، تاکید کرد: موسسه فرهنگی اکو خانه تمام هنرمندان ایرانی و کشورهای عضو است.

وی با اشاره به اینکه انجام اینگونه تعاملات هنری راه انجام همکاری های مشترک فرهنگی را در آینده هموارخواهد کرد، افزود: آرزو می کنم روزی برسد که ملتهای این حوزه تمدنی از دیدن آثار سینماگران کشورهای عضو اکو بالاخص کارگردانان ایرانی بهره مند شوند.

رئیس موسسه فرهنگی اکو ضمن دعوت از آقای سیروس مقدم برای تولید فیلم یا سریال مشترک با کشورهای عضو اکو، گفت: کوتاهترین راه گسترش صلح و دوستی در منطقه اکو از مسیر تولیدات مشترک سینمایی و تلویزیونی می گذرد.

آقای سیروس مقدم کارگردان برجسته ایرانی نیز در این دیدار ضمن تمجید از دیدگاههای "دوستی آفرین" رئیس موسسه فرهنگی اکو، گفت: از مشارکت در تولید آثار مشترک با کشورهای عضو اکو استقبال می کنم.

وی با بیان اینکه ملتهای این منطقه اشتراکات بسیار فراوانی با یکدیگر در حوزه مختلف فرهنگی ، هنری و آیینی دارند، افزود: وجود این اشتراکات بهترین سرمایه برای تولیدات مشترک سینمایی و تلویزیونی است.

کارگردان سریال جزیره در خاتمه با قدردانی مجدد از همراهی رییس موسسه فرهنگی اکو اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک زمینه همکاری مشترکی با این نهاد بین المللی فرهنگی برای گسترش صلح و دوستی در منطقه اکو فراهم گردد.

پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه