منوچهر هادی | یکتا ناصر | جدایی منوچهر هادی و یکتا ناصر

تصویری جنجالی از منوچهر هادی در آخرین فیلمش با یکتا ناصر

تصویری جنجالی از منوچهر هادی در آخرین فیلمش با یکتا ناصر
کدخبر : 596307

صحنه ای خاص از آخرین فیلم منوچهر هادی و یکتا ناصر در سریال افعی تهران را مشاهده می کنید.

به گزارش شما واقتصاد :منوچهر هادی همسر سابق یکتا ناصر است منوچهر هادی کارگردان مشهور ایرانی است صحنه ای خاص از آخرین فیلم منوچهر هادی و یکتا ناصر در سریال افعی تهران را مشاهده می کنید.

منوچهر هادی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون که مشغول ساخت سریالی جدید برای تلویزیون است، عکسی از خود با صورت زخمی منتشر نمود و سبب نگرانی برخی از طرفدارانش شد. در ادامه تصویر منوچهر هادی با صورت زخمی را مشاهده خواهید کرد.

منوچهر هادی که ماجرای اختلافش با یکتا ناصر در فضای مجازی هنوز هم مطرح است، در تازه ترین استوریش تصویری از صورت زخمی خود را منتشر نمود، زخمی شدن صورت آقای کارگردان به دلیل دعوای خانوادگیش نیست بلکه به صحنه ای از فیلم سینمایی حدود هشت صبح مربوط می شود، این داستان زوجی را روایت می‌کند که مرد به اسم امیربا بازی منوچهر هادی با ارسال شدن یک پیامک اشتباهی برای همسرش(یکتا ناصر) دچار سوءتفاهم می‌شود و در ادامه با چالش‌های جبران‌ناپذیری همراه می‌شود. فیلم حدود هشت صبح آخرین فیلمی است که یکتا ناصر و منوچهر هادی در آن همبازی بوده اند.

منوچهر هادی

منوچهر هادی در گریم فیلم جدیدش

منوچهر هادی و یکتا ناصر 20 اسفند 1394 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد از ازدواجشان در 22 آذرماه سال 95 صاحب دختری به نام سوفیا شدند،این زوج از یکدیگر جدا شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: