کدخبر : 540891

مشترکان همراه اول می توانند قبض اسفند ماه خود را از طریق آیگپ با 15 درصد تخفیف پرداخت کنند.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی آیگپ، طی توافق شرکت ارتباطات سیار ایران با پیام‌رسان آیگپ در خصوص تخفیف در پرداخت قبض همراه اول، مشترکین همراه اولی که مبلغ قبض آنها تا سقف 30 هزار تومان باشد در صورتیکه از طریق آیگپ نسبت به پرداخت قبض پایان دوره خود اقدام کنند می توانند از تخفیف پانزده درصدی بهره مند شوند.

 

در همین راستا کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش آیلند، وارد سرویس پرداخت قبض شده و با انتخاب «تلفن ثابت و تلفن همراه» تنها با وارد کردن شماره همراه اول استعلام قبض خود را دریافت کرده و برای پرداخت آن اقدام کنند. این در حالی است که فقط قبض پایان دوره شامل این تخفیف خواهد شد .

کاربران در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ می توانند تراکنش‌های روزانه، پرداخت قبوض، انجام امور خیریه، خریدهای روزانه و... را از طریق این اپلیکیشن انجام دهند و از امکانات و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.

گفتنی است یکی از راه‌های دریافت امتیاز، انجام تراکنش‌های مالی در آیگپ است که در این راستا پرداخت قبوض صد امتیاز برای هر کاربر دربر خواهد داشت و کاربران می‌توانند از این امتیازها برای خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده کرده و تا سقف 20درصد تخفیف بگیرند.

افرادی که تا به حال جزو کاربران آیگپ نبوده اند و می خواهند از خدمات آن استفاده کنند، می‌توانند عدد 1 را به 10004427 ارسال و نسبت به نصب این پیام‌رسان اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه