مدیر عامل مطرح کرد‌؛

کدخبر : 541654

یاسر رضاخواه مطرح کرد؛ کیفیت سرویس اینترنت رایتل، باعث جذب مشترکین شده است

به گزارش شما و اقتصاد ، یاسر رضاخواه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران از وضعیت کنونی و هدف‌گذاری‌های اپراتور رایتل برای سال آینده خبر داد.

یاسر رضاخواه اعلام کرد:کیفیت سرویس اینترنت رایتل، باعث جذب مشترکین به این اپراتور شده است. 

رضاخواه از تلاش و پیگیری متخصصان رایتل برای ارتقای سرویس اینترنت خبر داد و گفت:درحال حاضر اینترنت پرسرعت رایتل با مناسب‌ترین تعرفه به مشترکین عرضه می‌شود.

مدیرعامل این اپراتور، حفظ رضایت مشترکین را اولویت نخست شرکت خدمات ارتباطی رایتل، معرفی کرد و گفت:هدفگذاری در رایتل بر مبنای نیاز مشترکین تعریف می‌شود که طرح مکالمه رایگان درون شبکه بر همین اساس پایه‌گذاری شد. طرح مکالمه رایگان در سال گذشته جذب و رضایت مشترکین را به همراه داشت.

این مدیر جوان تاکید کرد: رایتل همچنان در مسیر ارتقای کیفیت سرویس اینترنت و راه‌اندازی تکنولوژی‌های نوین ارتباطی قرار دارد.

رضاخواه با اشاره به ارتقای شبکه ارتباطی رایتل به نسل پنجم، گفت:توسعه شبکه و ارتقای شبکه به نسل پنجم از اهدافی است که رایتل در سال جدید و برای افزایش سهم بازار و رضایت مشترکین دنبال می‌کند.

وی درباره روند توسعه شبکه این اپراتور در نقاط مختلف کشور، اعلام کرد:در حال حاضر شبکه رایتل اغلب نقاط کشور را تحت پوشش دارد و امکان برخورداری از خدمات مکالمه رایگان و اینترنت برای مشترکین رایتل به صورت سراسری و در تمام نقاط استفاده از شبکه تلفن همراه، فراهم شده است. 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه