در هفته پست برگزار می شود؛

کدخبر : 546315

استارتاپ پست؛ نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست به منظور جذب تیم ها و ایده های خلاق و نوآورانه در حوزه پست برگزار می شود.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، «استارتاپ پست»؛ نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست به منظور دعوت از علاقمندان به همکاری با شرکت ملی پست و صاحبان ایده از تاریخ بیستم لغایت بیست و یکم مهرماه همزمان با هفته پست، با همکاری مرکز نوآوری پست، لجستیک پیشرفته و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و ستاد توسعه فناوری ‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته در موزه ملی ارتباطات برگزار می شود.

حمایت از توسعه استارتاپ ها و اقتصاد دیجیتال در کشور،  شبکه سازی و ایجاد ارتباطات در اکوسیستم نوآوری در حوزه پست، اعلام پیام تحول در شرکت ملی پست به مشتریان و  معرفی مراکز نوآوری شرکت ملی پست و تبیین محورهای همکاری با این مراکز از جمله دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

گفتنی است پست هوشمند، لجستیک یکپارچه، سیستم های پرداخت، حمل و نقل پاک و برقی، سکوی تجارت الکترونیک، استفاده از فناوری‌های حمل و نقل پیشرفته و هوشمند از جمله محورهای مورد بحث دراین رویداد می باشند. 

علاقمندان به همکاری با شرکت ملی پست و صاحبان ایده جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد می توانند به آدرس https://startup.post.ir/ مراجعه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه