کدخبر : 548459

پیام سینمایی امید و انسانیت ال‌جی به گوش مخاطبان در سراسر جهان رسید.

به گزارش شما و اقتصاد: ال‌جی الکترونیکس (LG) مفتخر است اعلام کند محصول مشترک ال‌جی و جکسون تیسی، تهیه‌کننده‌ی فیلم Life's Good، جایزه‌ی بهترین مستند کوتاه این ماه را در جشنواره‌ی فیلم کوتاه Indie، دریافت کرد. Indie یکی از 8 جشنواره‌ی بزرگ و شناخته‌ی شده‌ی فیلم در سراسر جهان است.

با تجلیل از دیدگاه‌های منحصربه‌فرد و صدای نسل جوان ، فیلم الهام‌بخش ال‌جی جایزه‌ی بهترین مستند کوتاه جشنواره بین‌المللی فیلم Dreamachine را نیز دریافت کرد و مورد تحسین جشنواره فیلم مستقل Cift تورنتو واقع شد. فیلمLife’s Good همچنین یکی از نامزدهای نهایی در بخش مستند کوتاه جوایز بین‌المللی فیلم نیویورک و همچنین نامزد نهایی دومین جشنواره فیلم Indie سانفرانسیسکو شد. درحالی‌که جشنواره‌های فیلم به‌تازگی توانستند پس از پشت سر گذاشتن یک سال بسیار بد، یعنی 2020 تا 2021 دوباره به صحنه بازگردند، فیلم Life’s Good ال‌جی در جشنواره بین‌المللی فیلم آرپا و جشنواره فیلم مستند اورگان به نمایش گذاشته خواهد شد.

فیلم کوتاه و مستند  Life’s Good ال‌جی درواقع نقطه‌ی اوج تأثیرگذاری در پروژه‌ی Life’s Good Film است که در آن 531 فیلم‌ساز آماتور از 33 کشور مختلف جهان ایده‌های خلاقانه خود را از پیام Life’s Good ال‌جی به اشتراک گذاشتند. این پروژه که بخشی از کمپین Life's Good 2021 ال‌جی است، تنوع مردم، فرهنگ‌ها و طبیعت جهان را نشان و همزمان هم به این موضوع تأکید دارد که در میان این‌همه تنوع، همچنان انسانیت و امید است که همه‌ی ما را باهم متحد می‌کند.

همکاری مشترک جکسون تیسی به‌عنوان کارگردان و شرکت ال‌جی باهم باعث شد تا با استفاده از آثار دریافتی از فیلم‌سازان آماتور در سراسر جهان، یک اثر هنری 20 دقیقه‌ای ازنظر زیبایی‌ و الهام‌بخش بودن خلق شود. این مستند کوتاه و برنده‌ی چندین جایزه در فستیوال‌های مختلف، با بیش از 240 میلیون بار بازدید و بیش از 77 میلیون بار بازدید پست‌های مرتبط در رسانه‌های اجتماعی، توجه ویژه‌ای را در فضای آنلاین ایجاد کرد.

لی جونگ سوک، رئیس مرکز بازاریابی جهانی ال‌جی در این رابطه گفت: «به رسمیت شناخته شدن توسط انجمن معتبر جشنواره بین‌المللی فیلم در کنار جکسون چیزی است که هرگز انتظار و تصورش را نداشتیم.» او همچنین ادامه داد: «جکسون یک استاد تمام‌عیار است و در انتقال پیام Life’s Good از طریق صدای رهبران آینده بسیار اثرگذار عمل کرد. ال‌جی از جکسون برای کارگردانی بی‌نظیرش و کمک به شکل‌دهی چنین داستان الهام‌بخشی تشکر می‌کند.»

فیلم Life’s Good در حال حاضر در کانال یوتیوب رسمی ال‌جی و پیج اینستاگرامی این برند کره‌ای قابل دسترسی و تماشاست.

روابط عمومی ال جی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه