شرکت مخابرات/

کدخبر : 554908

مهندس سلطانی در نشست شورای مدیران شرکت مخابرات ایران با تشریح برنامه های پیش روی شرکت در سال جاری اظهار داشت: با نگاه مثبت ایجاد شده در دولت، آهنگ توسعه مخابرات سریع تر شده و ریل گذاری جدیدی در توسعه مخابرات کشور ایجاد خواهد شد.

به گزارش شماواقتصاد به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی در این مراسم که با حضور رییس و اعضای هیات مدیره شرکت،معاونین ستادی و مدیران ارشد و همچنین ارتباط ویدیوکنفرانسی با مدیران مخابرات مناطق برگزار شد با اشاره به مطلب فوق اظهار کرد: تقارن شروع سال با ماه مبارک رمضان نویدبخش سال پربرکتی برای کل کشور خواهد بود.

وی افزود: از تمام مناطق مخابراتی به صورت ویژه تشکر می کنیم، چرا که پیشران فعالیت های شرکت در سراسر کشور هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار پس از خصوصی شدن مخابرات همگرایی در سه قوه نسبت به موضوع مخابرات و حل مشکلات آن ایجاد شدو با این اتفاق علاوه بر امکان ادامه حیات ، مخابرات از خطری که در صورت ادامه وضعیت قبلی با آن مواجه می شد، رهایی پیدا می کند.

مهندس سلطانی گفت: مخابرات یک شرکت مادر تخصصی و اصلی حوزه ارتباطات است و هرکس یا نهادی بخواهد در مسیر توسعه آن کارشکنی کند، موجب توقف در اقتصاد پیشران کشور می شود.

وی همچنین افزود: بالانس شدن درآمد و هزینه یکی از اهداف مهم مخابرات در سال جاری است و همخوانی درآمد و هزینه شرکت ضمن فعالیت در بخش های زودبازده، موجب کامل شدن روند تحولی مخابرات در سال ۱۴۰۱ خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید