کدخبر : 538972

به گزارش شما و اقتصاد: با توجه به توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار از ۱۴ هزار هکتار فعلی به بیش از ۶۷ هزار هکتار تمامی کسبه و بازاریان شهر چابهار و توابع محدوده جدید می‌توانند از معافیت مالیاتی برخوردار شوند.

به گزارش شما و اقتصاد: کسبه، بازاریان، اشخاص حقیقی و حقوقی فعال با ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی asnaf.cfzo.ir نسبت به بارگذاری مدارک اقدام و مجوز فعالیت کسب و پیشه از سازمان را اخذ نمایند.

این مدارک شامل: اصل مدارک شناسایی و هویتی (شناسنامه و کارت ملی)، اصل اسناد مالکیت یا اجاره‌نامه، ارائه گواهی سوءپیشینه و دو قطعه عکس ۳×۴ پرسنلی هستند که امکان ثبت‌نام حضوری با مراجعه به ساختمان شماره ۴ سازمان طبقه همکف دفتر جامعه بازاریان وجود دارد.

شایان‌ ذکر است اجرایی شدن قانون الحاق برابر اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جهت توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، بیست و چهارم دی‌ماه ۹۸ مورد تأیید شورای نگهبان به وسعت ۶۷۸۷۱ هکتار رسیده است، شامل: شهر چابهار، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، شهر جدید «تیس»، اراضی شرق چابهار و یک نقطه منفصل مرزی در «ریمدان»، مرز ایران و پاکستان هستند.

فرینا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه