کدخبر : 539283

به گزارش شما و اقتصاد: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طریق آزمون جذب، نیروی پرستار مرد با حداکثر سن 35 سال استخدام می کند.

به گزارش شما و اقتصاد: این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی با هدف تکمیل کادر پرستاری این مرکز درمانی ، پنجشنبه 30 بهمن ساعت 9صبح در سالن ابن سینا مرکز همایش های بین المللی کیش آزمون جذب نیروی پرستاری و بیهوشی برگزار می کند.
متقاضیان می توانند از امروز چهارشنبه 22 بهمن برای نام نویسی به سایت بیمارستان کیش به آدرس kishhospitalfz.com مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم در قسمت خدمات الکترونیک _دعوت به همکاری ، در این آزمون شرکت کنند.
شرایط عمومی استخدام در این مجموعه، اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سلامت جسمانی و روانی،عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی،عدم ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی از سوی آراء مراجع قضایی و ذیصلاح اعلام شده است.داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند، همچنین گذراندن دوره خدمت یا داشتن کارت معافیت قانونی نیز الزامی است.
گفتنی است اصل مدرک تحصیلی مربوطه (پایان طرح – مدرک پرستاری و بیهوشی) اصل کارت ملی و شناسنامه واصل کارت پایان خدمت به همراه یک قطعه عکس4×3 مدارک مورد نیاز برای استخدام می باشد.

 

 

 

 

روابط عمومی منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه