توسط رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم انجام شد

کدخبر : 540845

به گزارش شما و اقتصاد: رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به صورت سرزده از بیمارستان پیامبراعظم(ص) منطقه آزاد قشم بازدید کرد و از نزدیک نحوه خدمات رسانی به مراجعان و برخورد پرسنل و کادر درمانی این بیمارستان با بیماران و خانواده های انها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شما و اقتصاد:   ضرغام احمدوند در این بازدید که نماینده کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم نیز او را همراهی می کرد در بخش های درمانی شامل بخش بستری، بخش سرپایی، بخش پاراکلینیک، اورژانس و درمانگاه و بخش های اداری و پشتیبانی این بیمارستان حضور یافت و ضمن گفت و گو با پزشکان، پرستاران و کادردرمانی بیمارستان از نظرات مراجعان، بیماران بستری شده و همراهان آنها  نیز در خصوص نحوه ارائه خدمات، آگاه شد.

براساس این گزارش مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مدیریت این بیمارستان با نقطه نظرهای آنها نیزآشنا شد. گفتنی است مجموع نظرات، انتقادات، شکایات و پیشنهادات ارائه شده از سوی مدیریت و پرسنل بیمارستان و همچنین مراجعان، بیماران و همراهان آنها به همراه پبشنهادات رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم جهت تصمیم گیری در قبال مسائل و مشکلات این بیمارستان به این ستاد ارائه خواهد شد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه