توسط رییس جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس:

کدخبر : 540900

به گزارش شما و اقتصاد: حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسمی از طریق ویدئوکنفرانس 2 طرح صنعتی را در قشم با اعتباری افزون بر 350 میلیارد ریال توسط بخض خصوصی افتتاح کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: در زمان احداث و اجرای این طرح‌های صنعتی و تولیدی، 30 نفر مشغول به کار شدند که در زمان بهره‌برداری تعداد اشتغال به 37 نفر می رسد.

واحد تولید ماهی خشک و خوراک آبزیان با سرمایه‌گذاری 150 میلیارد ریال و ظرفیت تولید سالانه 200 تُن خوراک دام و همچنین 300 تُن پودر ماهی در سال افتتاح شد که ۲۰ نفر در آن به طور ثابت فعالیت دارند.

همچنین کارخانه تولید ماسک با سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریالی از دیگر طرح‌هایی بود که امروز افتتاح شد و بهره برداری از آن برای 17 نفر فرصت شغلی ایجاد کرد.

شایان ذکر است؛ 12 طرح شاخص اقتصادی، صنعتی، عمرانی و گردشگری در 2 بخش سرمایه گذاری دولتی و خصوصی با مجموع اعتبار 20 میلیون دلاری و 31 هزار و 600 میلیارد ریالی در مراسمی در اولین پنج‌شنبه سال 1400 توسط رییس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

این طرح‌ها در زمان ساخت برای یکهزار و 286 نفر و پس از بهره برداری برای چهار هزار و 122 نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه