در جلسه کمیته راهبردی روش‌های تأمین منابع مالی مناطق آزاد؛

کدخبر : 541719

به گزارش شما و اقتصاد: نخستین جلسه کمیته راهبردی روش‌های تأمین منابع مالی مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: نخستین جلسه کمیته راهبردی روش‌های تأمین منابع مالی مناطق آزاد کشور عصر امروز، جمعه سوم اردیبهشت‌ماه با حضور حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، علی درویش پور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حسین گروسی، سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند،  اعضای هیات مدیره و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم به میزبانی این منطقه آزاد برگزار شد.

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با اشاره به چالش‌ها و نیازهای مناطق آزاد کشور بیان داشت: تأمین منابع یک موضوع مهم و مهم‌تر از آن توجه به مدیریت مصرف این منابع است.

وی بر تلاش‌های دبیرخانه برای اجرای اصلاحات جدی در قوانین مناطق آزاد تأکید کرد و گفت: ایجاد تغییر ساختاری در دو حوزه انفورماتیک و تأمین منابع مالی، موضوعاتی است که باید توسط مناطق آزاد مورد بازبینی قرار گیرد.

مومنی خواستار ارائه پیشنهادات مدیران عامل مناطق آزاد کشور در موضوع فرصت‌ها و مزیت‌های این مناطق شد و بر لزوم حرکت به سمت تولید در این جغرافیاهای خاص کشور تأکید کرد. 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور همچنین از برنامه‌ریزی برای ارزیابی مدیران عامل، اعضای هیات مدیره و معاونان سازمان‌های مناطق آزاد خبر داد و عنوان داشت: شاخص‌های این ارزیابی در بخش‌های مختلف و بر اساس توانایی‌ها و پیشرفت مناطق طراحی‌شده است.

IMG-20210423-WA0025

روابط عمومی منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه