مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم عنوان کرد؛

کدخبر : 542734

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: عکاس نام آشنای جزیره قشم موفق به کسب سه لوح شایسته تقدیر و یک روبان افتخار از دو جشنواره بین المللی عکس شد.

به گزارش شما و اقتصاد: علیرضا کمساری ادامه داد: عکس های اصغر بشارتی در دومین دوره جشنواره عکس بین المللی ISSYK – KUL 2021 موفق به کسب 2 لوح شایسته تقدیر و یک روبان افتخار شد.

وی اضافه کرد: همچنین این عکاس موفق به کسب لوح شایسته تقدیر از چهارمین دوره جشنواره عکس بین المللی نوروز کشور تاجیکستان گردید.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم؛ نشان طلایى مسابقه بین المللى عکس آساهى شیمبون کشور ژاپن، مدال طلاى مسابقه بین المللى بریستول کشور انگلستان، طلای مسابقات بین المللی آرولای ترکیه، برنز F2 آرژانتین، دیبلم افتخار جشنواره بین المللی پولیدف بلغارستان، کسب روبان افتخار مسابقه عکس بین المللى پرسپکتیو هند و تقدیر جشنواره بین المللی خیام در ایران بخشی از افتخاراتی است که طی چند سال اخیر نصیب این هنرمند منطقه آزاد قشم شده است.

کمساری در پایان ضمن تقدیر از تلاش های اصغر بشارتی برای معرفی آداب و رسوم و ظرفیت های فرهنگی و گردشگری جزیره قشم به مردم ایران و جهان گفت: این هنرمند قشمی فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه عکاسی و مستندسازی از سال ۱۳۸۶ آغاز و تاکنون با حضور در افزون بر ۱۵۰ جشنواره ملی و بین‌المللی توانسته  قشم را به عنوان یک جزیره گردشگری با پتانسیل های بسیار قوی به مردم دنیا معرفی کند.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه