مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

کدخبر : 542763

به گزارش شما و اقتصاد: مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 180 اصله نهال در راستای انجام مسئولیت اجتماعی جهت کاشت و بالا بردن سرانه فضای سبز و بیابان زدایی در روستای طولا خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد: امیر سرلک با بیان این مطلب اظهار کرد: اهدای این تعداد اصله نهال به دهیاری روستای طولا پیرو بازدیدهای میدانی و با هدف بالا بردن سرانه فضای سبز در این منطقه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع درختکاری و حفاظت از محیط زیست، ضرورت دارد مردم، تشکل های مردمی، سازمان‌های مردم نهاد، دهیاری ها و سایر بخش ها در این عرصه فعال تر شوند و تکالیف خود را در قبال محیط زیست برای ادای سهم و مسئولیت خود تلاش کنند.

مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم افزود: اهدای 180 اصله انواع نهال به دهیاری روستای طولا از جمله اقداماتی است که در راستای توسعه فضای سبز عمومی و ارتقای فرهنگ درختکاری مانند سال های پیش، در سال جاری نیز تداوم پیدا کرده است.

به گفته سرلک؛ مسئولیت شهروندی، حق آیندگان برای زیستن در سرزمینی سالم و حفظ محیط زیست به عنوان میراث مشترک نسل های آینده، ایجاب می کند که همه اعضای حقیقی و حقوقی جامعه در توسعه امر درختکاری و نگهداری بهینه فضای سبز کوشا باشند.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه