کدخبر : 543023

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در سال جاری با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با تمرکز به استفاده از ظرفیت های موجود در فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش شما و اقتصاد: علیرضا کمساری در تشریح این برنامه ها، اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سه مسابقه در بخش های مختلف فرهنگی و هنری ویژه کودکان، نوجوانان و عموم مردم در دهه کرامت اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقه 10 حدیث رضوی یکی از ویژه برنامه های دهه کرامت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم است که به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: همچنین مسابقه عکس زیارتی ویژه کودکان و دل نوشته ای به امام هشتم ویژه نوجوانان، دیگر برنامه هایی هستند که به همت این اداره کل اجرایی خواهد شد.

به گفته کمساری؛  امسال نیز به مانند سال گذشته ویژه برنامه های دهه کرامت به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این برنامه ها می توانند جهت حضور در مسابقات آثار خود را تا سوم تیرماه سال جاری (پایان دهه کرامت) به شماره ۰۹۳۰۱۵۰۲۰۴۴ از طریق واتساپ ارسال نمایند.

گفتنی است، اول تا دهم ماه ذی القعده که با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و به ولادت حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) ختم می شود، دهه کرامت نام گذاری شده است.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه