کدخبر : 543827

به گزارش شما و اقتصاد: رئیس کل دادگستری هرمزگان ضمن تأکید بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه ساماندهی پساب بندرعباس ، هشدار داد: با دستگاه های متولی که در عمل به وظایف قانونی خود همکاری لازم را نداشته باشند، برخورد خواهد شد.

به گزارش شما و اقتصاد: حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با حضور در محل دفتر رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با علی صالحی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدار خواستار تسریع در اجرای طرح ساماندهی پساب شهر بندرعباس با مدیریت منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس شد.

وی ساماندهی خورها و پساب فاضلاب بندرعباس را مطالبه ای عمومی برشمرد و خطاب به مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس تأکید کرد: ضرورت دارد از تمامی ظرفیت‌ها برای سرعت بخشی به تکمیل این پروژه استفاده کنید.

صالحی مهمترین وظیفه مسئولان را خدمت به مردم عنوان کرد و یادآور شد: با دستگاه های مسئول که در عمل به وظایف قانونی خود مرتکب ترک فعل شوند و همکاری لازم را نداشته باشند، برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: صنایع استان هرمزگان نباید عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را فراموش کنند چرا که بدون توجه به این موضوع، توسعه پایدار محقق نخواهد شد.

حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس نیز در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از مراحل اجرای طرح ساماندهی پساب فاضلاب شهر بندرعباس، بر لزوم تکمیل این پروژه با همکاری دستگاه های مسئول و در چارچوب برنامه زمانبندی شده تأکید کرد.

وی با بیان اینکه ارزش سرمایه گذاری (( فاز نخست )))پروژه ساماندهی پساب بندرعباس هزار میلیارد ریال است، تصریح کرد: ایمیدرو، فولاد هرمزگان جنوب، پالایش نفت بندرعباس، گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش (مادکوش)، صنایع معدنی و فولادی ستاره سیمین هرمز، صنایع ملی مس ایران و صبا فولاد خلیج فارس در قالب “شرکت تأمین زیرساخت خلیج فارس”، سرمایه گذاران این طرح عظیم ملی هستند.
 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه