کدخبر : 543884

به گزارش شما و اقتصاد: شرکت شید آرین یکی از واحدهای صنعتی بزرگ تراشکاری جزیره کیش مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا در راستای پشتیبانی از خطوط لوله پروژه های داخلی نظیر طرح های گازی پارس جنوبی نقش بسزایی ایفا می کند.

به گزارش شما و اقتصاد:  شرکت شید آرین یکی از واحدهای صنعتی بزرگ تراشکاری فعال در جزیره کیش با استفاده از دستگاه های پیشرفته دستی و cnc در زمینه تامین تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی؛ محصولات تولیدی خود را به کشورهای هند، اندونزی، مالزی و طرح های گازی پارس جنوبی صادر می کند.

همچنین این شرکت در جزیره کیش با بهره گیری از دانش فنی در زمینه طراحی، تولید تجهیزات و تعمیرات خطوط لوله نفت و گاز برای 50 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.

این شرکت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته؛ نخستین واحد سازنده قطعات، تجهیزات، تعمیر و نگهداری خطوط لوله نفت و گاز بخش های خشکی و دریایی ایران به عنوان پنجمین شرکت دارنده این تکنولوژی در جهان محسوب می شود.

لازم به ذکر است در منطقه آزاد کیش علاوه بر وجود ده ها شرکت سازنده و عرضه کننده خدمات تخصصی صنعت نفت نظیر حفاری، ساخت سازه های دریایی و غیره، میزبان صدها شرکت سازنده دانش بنیان در حوزه نفت و گاز در راستای الگوی توسعه صادرات محور در این منطقه است.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه