به مناسبت عید سعید قربان با مشارکت خیرین:

کدخبر : 544216

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان جزیره از سوی این سازمان با دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با مشارکت خیرین بمناسبت عید سعید قربان خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد:  حسین مرادی با اشاره به مسئولیت اجتماعی این سازمان این اقدام سازمان را در راستای ایفای این مسئولیت خواند و گفت: عید سعید قربان به عنوان یکی از اعیاد بزرگ ما مسلمانان جایگاه ویژه ای در فرهنگ بومیان جزیره قشم دارد و قربانی کردن در جزیره قشم و توزیع گوشت آنها در بین نیازمندان در این عید بسیار مرسوم است.

وی  با تاکید بر علاقه و احترام علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به فرهنگ و سنن مردم بومی جزیره قشم افزود: در این راستا سازمان منطقه آزاد قشم در اموری که به تقویت وحدت و همدلی در بین مردم این جزیره کمک کند با هدایت و دستور وی ورود پیدا می کند که توزیع گوشت قربانی در عید سعید قربان در میان نیازمندان این جزیره از جمله آنها بشمار می رود.

مرادی همچنین از خیرانی که در این امر خیر با سازمان منطقه آزاد قشم مشارکت کرده اند تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: سازمان از هر اقدام خیران که زمینه رفع نیازها و حل مشکلات نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جزیره را فراهم بیاورد به اندازه وسع خود حمایت خواهد کرد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه