کدخبر : 544262

به گزارش شما و اقتصاد: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از بازنگری و اصلاح مجدد قراردادها و واگذاری بیش از 30 واحد استیجاری صنایع در این منطقه خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد:  معراج نادری فصیح معاون اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان در خصوص بازنگری و اصلاح مجدد قراردادهای ارسالی به این معاونت، گفت: با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و برگزاری تعداد چهار کمیسیون؛ واگذاری کامل واحد های استیجاری صنایع در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

نادری فصیح در ادامه تصریح کرد: تا کنون 36 واحد صنعتی واگذار شده و مابقی در هفته های آینده انجام خواهد شد.

وی پایبند بودن به تعهدات سازمان منطقه آزاد کیش و ارائه گزارش های لازم با نظارت دستگاه‌های ذیربط از جمله سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: معاونت های سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص افزایش قیمت ها در این منطقه؛ گزارش جامعی به سازمان حسابرسی کشور ارائه دادند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت برگزاری 36 جلسه کمیسیون در راستای رفع موانع تولید در جزیره کیش، شناسایی و زمان بر بودن حل مشکلات برخی از پرونده هایی که بیش از 20 سال سابقه دارند اشاره داشت.  

به گفته معراج نادری فصیح طرح شهر آفتاب نمونه‌ای از پرونده های موجود در سازمان منطقه آزاد کیش است که با بررسی و حل مشکلات عدیده این طرح و امضاء الحاقیه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

نادری فصیح خاطر نشان کرد: پرونده‌هایی وجود دارد که سال های متمادی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند از این رو با شناسایی راه کار موثر برای حل مشکلات آنها که مسوولیتی را به دنبال نداشته باشد نیاز به زمان زیادی دارد.

وی اجرای طرح مسکن اجتماعی در قالب BOT  و واگذاری مسکن استیجاری بلند مدت برای افرادی که از سوی سندیکاها و انجمن ها معرفی می شود به عنوان دو شیوه کار بردی برای کاهش اجاره بهای مسکن در جزیره کیش عنوان کرد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش پرداخت یارانه از سوی سازمان با هدف فراهم کردن شرایط سفر اقشار مختلف جامعه از تمام نقاط کشور به جزیره کیش، گفت: در سال گذشته شرکت هواپیمایی کیش با 220 میلیارد تومان زیان دهی که از این مبلغ 80 میلیارد تومان آن مستقیم به خاطر کاهش نرخ بلیت بود.

معراج نادری فصیح در خصوص پرداخت یارانه به بخش ورزش این منطقه، گفت: جزیره کیش بیشترین سرانه ورزشی را در کشور دارد و 30 میلیارد تومان یارانه از سوی سازمان منطقه آزاد کیش در سال گذشته برای خدمات ورزشی پرداخت شده است.

لازم به ذکر است نامه های ارسالی به معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش جهت بررسی و کارشناسی به حوزه های مربوطه ارسال می شود و رسیدگی‌ها بر اساس شیوه نامه‌ها و رعایت استاندارها زمان بر است.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه