کدخبر : 544399

به گزارش شما و اقتصاد: شرکت عمران، آب و خدمات کیش، با آذین بندی معابر و میادین، تزئینات شهری و اهدای گل به مراجعان عید بزرگ غدیر را گرامی می دارد.

به گزارش شما و اقتصاد:  حسن سلمانی نصر آبادی مشاور امور فرهنگی این شرکت با بیان اینکه ایجاد جلوه‌های بصری با آذین‌بندی متفاوت در اعیاد و مراسم های مذهبی از فعالیت ‌های شرکت عمران، آب و خدمات کیش در جهت ترویج فرهنگ اسلامی در سطح شهر است اظهار داشت : همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت علاوه بر  فضاسازی سطح شهر، چراغانی معابر و میادین به ویژه میدان غدیر، نصب 7 عدد پرده عرضی و  بنر های تبریک نیز در نقاط مختلف شهر تلاش شد در این ایام چهره جزیره کیش رنگ غدیر گرفته و فضای شهر متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در این عید خجسته آذین بندی شده و سرشار از نشاط باشد.

حسن سلمانی نصر آبادی همچنین از توزیع پرچم غدیر برای نصب بر روی خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی و اهدای گل به مراجعه کنندگان  شرکت عمران، آب و خدمات کیش در روز عید غدیر خبر داد و گفت : متاسفانه  با توجه به وضعیت شیوع کرونا، امکان برگزاری جشن های مذهبی در این عید بزرگ میسر نیست و ارادتمندان اهل بیت با آذین بندی معابر و نور افشانی این عید بزرگ را گرامی می دارند.

 شایان ذکر است دهه امامت و ولایت هر سال از دهم ذی‌الحجه روز عید قربان شروع شده و تا هجدهم ذی‌الحجه روز عید سعید غدیر خم ادامه دارد.

 شرکت عمران، آب و خدمات کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه