باهدف زیباسازی و ارتقا سیمای شهری در منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

کدخبر : 544807

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم تداوم عملیات نخاله برداری در شهر درگهان در روزهای اخیر باهدف زیباسازی و ارتقا سیمای شهری خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد: امیر سرلک با اشاره به تأکیدات مدیرعامل این سازمان مبنی بر لزوم ارتقا و حفظ زیبایی سیما و منظر شهری، عنوان داشت: عملیات نخاله برداری در شهر درگهان و نواحی آن طبق زمان‌بندی سالانه و با جدیت بیشتری، به‌طور مستمر در حال اجراست.

وی افزود: ازآنجاکه وجود نخاله‌ها و پسماندها در محوطه‌های شهری و روستایی، باعث نازیبایی سیما و منظر شهری می‌شود و از سوی دیگر با جمع شدن جانوران و حشرات، بهداشت محیط و سلامت شهروندان به مخاطره می‌افتد، این عملیات  ضمن تأمین جلوه زیبای شهر و روستا، موجبات حفاظت از زمین و صیانت از سلامت ساکنان را فراهم می‌کند.

 به گفته سرلک، این عملیات به‌منظور خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان و حفظ زیبایی‌های شهری و روستایی تا جمع‌آوری تمامی نخاله‌ها در این مناطق ادامه دارد.

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از شهروندان و ساکنان روستاهای اطراف این منطقه خواست، در طرح نخاله برداری با این مدیریت همکاری کرده و از رها کردن نخاله‌های ساختمانی خود در مناطق مسکونی شهر و روستا پرهیز کنند تا جزیره‌ای زیبا، پاک و عاری از نخاله برای زندگی داشته باشیم.

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه