کدخبر : 544857

به گزارش شما و اقتصاد: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش از اجرای طرح پانزده روزه ممنوعیت تردد ساکنان و گردشگران به ویژه با موتورهای شارژی در سواحل کیش خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد: سرگرد محمدزنگانه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش از همکاری و تعامل سازنده تمام ساکنان کیش و گردشگران در راستای تحقق پذیری این طرح مهم با هدف پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، گفت: همکاری و همراهی ساکنان کیش در اجرای طرح ممنوعیت تردد در سواحل قابل تقدیر است.

‎سرگرد محمدزنگانه خاطر نشان کرد: ١٦ تیم از نیروهای‌ پلیس در راستای اجرای مصوبات شورای سلامت کیش و طبق دستور دادستان نسبت به عدم تجمعات در سواحل جزیره اقدام شده و شاهد کاهش این تجمات هستیم.

‎وی در ادامه تصریح کرد: اجرای این طرح سبب قطع زنجیره شیوع ویروس جهش یافته کرونا میان تمام ساکنان کیش خواهد شد.

به گفته زنگانه طبق مصوبات شورای سلامت کیش، نیروهای پلیس نسبت به ساماندهی افرادی که با موتورهای شارژی در سواحل کیش سبب ایجاد تجمع می شوند اقدام کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش جابه جایی مسافران از طریق خودروهای عمومی‎که دارای مجوز هستند به تمام سواحل" کشتی یونانی، مسیرهای منتهی به کلبه هور و جاده جهان" ممنوع اعلام کرد.

‎محمد زنگانه گفت:هدف اصلی از اجرای طرح محدودیت تردد شبانه، توقف و ورود افراد به سواحل به منظور حفظ و ارتقای سلامت مردم و جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا در این منطقه مورد توجه قرار گرفت.

زنگانه در خصوص مطالبه حداکثری مردم در خصوص ‎برخورد با رانندگان متخلف و مدیریت ترددگروهی موتورهای شارژی در سواحل و سطح شهر، تجمع مسافران در سواحل و عدم توجه به مصوبات شورای سلامت، اظهار داشت: طرح های ابلاغی موضوع برخورد با متخلفین به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

‎معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش تاکید کرد: اکثر مردم، صنوف و مجموعه های فعال در جزیره نسبت به رعایت ضوابط ابلاغی اهتمام ویژه دارند و امیدواریم تمام افراد برای حفظ جان خود و سایرین کوشا باشند.

 روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه