کدخبر : 545149

به گزارش شما و اقتصاد: سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول معابر شهر قشم بااعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد: روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شاهد ملازم ضمن اعلام این خبر عنوان داشت: در این طرح حدود ۳۰ کیلومتر از جداول شهر قشم، مرمت و سپس رنگ‌آمیزی می‌شود.

وی هدف از اجرای پویش مذکور را تحقق زیباسازی منظر شهری و هویت بخشی به سیمای بصری شهر دانست و افزود: مطابق با برنامه‌ریزی برای پویش‌های پیشین، در ابتدای کار، احصاء و ممیزی جداول معیوب و ‌تخریب‌شده توسط کارشناسان واحد عمران شهری و زیباسازی صورت گرفته و بر اساس معابر اصلی و ‌شریانی مسیرها، اولویت‌بندی و ‌لیست زمان‌بندی تهیه و‌ تدوین‌شده است.

ملازم ادامه داد: در راستای ‌مدیریت هزینه و‌ زمان، در این طرح، اکیپ عمران شهری به‌جای تخریب جداول معیوب، اقدام به سمبلاست و‌ مرمت آن‌ها کرده و سپس اکیپ اجرایی واحد زیباسازی، جداول معابر شهری را رنگ‌آمیزی می‌کند.

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از شروع به کار این پویش از ابتدای هفته جاری خبر داد و گفت: امیدواریم طبق زمان‌بندی ما، این طرح تا پایان تابستان به اتمام برسد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه