کدخبر : 545155

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش شما و اقتصاد:   در پیام تبریک جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند آمده است:

 

با نام و یاد خدای مهربان

هفته دولت در تاریخ هر ملت نشان دهنده فراز و نشیب های متعدد و تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت و همچنین از خود گذشتگی فرزندان فداکار این مرز و بوم است.

شهادت دو شخصیت بارز انقلاب شکوهمند اسلامی "رجایی و باهنر" در مسیر آزادگی و عدالت خواهی به نام " هفته دولت" در تاریخ انقلاب به ثبت رسیده است.

گرامی داشت هفته دولت برای پاسداشت هم افزایی، همدلی و وحدت میان مردم و دولت و به ویژه دو اسوه مجاهد برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی شهیدان "رجایی و باهنر" است.

نام و خاطره آنان الگوی شایسته ای از جهادگران در راه اسلام و به عنوان خدمتگزاران بی منت این دو شخصیت اثر گذار در حفظ آرمان های کشور، برگ زرینی در افتخارات انقلاب اسلامی ایران است.

اینجانب هفته دولت و فرا رسیدن چهارم شهریور روز کارمند را به همه خدمتگزارن پر تلاش و صدیق کشور به ویژه همکاران خدوم، مسولیت پذیر و متعهد سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت های تابعه و کارکنان زحمتکش خط مقدم مقابله و پیشگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا میان عموم مردم جزیره کیش، تبریک و تهنیت عرض می کنم و از تلاش بی وقفه تمام این عزیزان قدر دانی می نماییم.

جعفر آهنگران

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه