توسط مدیریت اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی صورت گرفت؛

کدخبر : 545679

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی از تلاش‌های کادر اورژانس 115 قشم تقدیر کرد.

به گزارش شما و اقتصاد:  سیدمسعود موسوی ضمن تبریک 26 شهریورماه، روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی با حضور در مرکز اورژانس 115 شهر قشم از خدمات شبانه‌روزی کادر این مرکز تقدیر کرد و گفت: زحمات شما در نخستین خط درمان و سختی‌های بسیاری که بر شما و خانواده‌هایتان هموار می‌شود تا بیماران در کوتاه‎ترین زمان به مراکز درمانی رسانده شوند، در نوع خود بی‌نظیر است که بهایی برای آن متصور نیست.

وی از تلاشگران این عرصه با عنوان خادمان صادق یادکرد و افزود: خدمات آگاهانه و شجاعانه شما در میدان پرمشقت امداد و نجات، تلاشی برای اهدای زندگی دوباره به بیماران است.

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم در پایان به وجود 5 پایگاه اورژانس زمینی و یک پایگاه اورژانس دریایی در جزیره اشاره کرد و عنوان داشت: تمامی 40 عضو فعال در پایگاه‌های اورژانس این جزیره، فرشتگان نجاتی هستند که شیرینی نجات جان انسان‌ها را با عمق وجودشان احساس کرده‌اند و با عشق و دلدادگی به این شغل شریف ادامه می‌دهند.

گفتنی است، مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی قشم با بهره‌مندی از 5 پایگاه زمینی در شهرهای قشم، درگهان، سوزا، طبل و روستای طولا و همچنین یک اورژانس دریایی با سه آمبولانس دریایی مستقر در بندر مسافری شهید ذاکری به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به ساکنان جزیره می‌باشد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه