معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از «شرکت کشتی سازی بندرعباس» بازدید کرد؛

کدخبر : 546171

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با هدف بررسی امکانات و ظرفیت های گردشگری و تفریحات دریایی موجود در منطقه از «شرکت کشتی سازی بندرعباس» بازدید کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: مهدی زارعی در این بازدید در جریان مراحل پایانی ساخت یک شناور تفریحی و آماده سازی آن جهت ارائه خدمات به گردشگران قرار گرفت.

گشت و گذار با کشتی های تفریحی بر روی آب های نیلگون خلیج فارس همواره یکی از تفریحات بسیار جذاب و زیر شاخه گردشگری دریایی بوده که در سفر به قشم می تواند مورد توجه گردشگران قرار بگیرد.

کشتی های تفریحی، وسایل حمل و نقل آبی هستند که به منظور تفریح مورد استفاده قرار می گیرند، به شکلی که کشتی و تمامی امکانات آن خود یک مقصد و بخش اصلی تجربه سفر خواهد بود.

گفتنی است، ارائه خدمات ایمن و استاندارد به گردشگران یکی از مهمترین اولویت های معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم است که جهت اجرای دقیق آن برنامه های مختلفی پیش بینی شده است.

براساس این گزارش، هدف از بازدیدهای میدانی و دوره ای توسط معاونت های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم، پیگیری آخرین وضعیت و تسریع فرآیند اجرای پروژه های مختلف عمرانی، اقتصادی و گردشگری در سطح جزیره قشم می باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه