کدخبر : 548361

رئیس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه خدمات شایسته به مشترکین این اپراتور، نقش محوری بسیج در نو آوری را سر لوحه کار خود قرار داده است.

به گزارش شما و اقتصاد: مهدی نجاری رئیس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش، یکشنبه 30 آبان به مناسبت گرامی داشت آغاز هفته بسیج در دیدار با سرهنگ میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، گفت: بسیج یک نهاد همگانی است و مسوولان در هر جایگاه مدیریتی آماده خدمتگزاری به مردم و اعتلای نام ایران اسلامی هستند.

نجاری با بیان این که اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش با تلاش مضاعف برای ارائه خدمات شایسته به کیشوندان و سرمایه گذاران است، گفت: ارتقاء کیفیت ارائه خدمات تلفن همراه برای ساکنان کیش از اولویت های نخست این مجموعه است.

به گفته نجاری تله کیش به عنوان یک اپراتور تلفن همراه بومی با همکاری نهادها و سازمان ها برای دستیابی به سیاست های کلان سازمان منطقه آزاد کیش، شعار "تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها" را در دستور کار خود قرار داده است.

سرهنگ میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تاکید بر این که بسیج خانه همه ملت ایران است، گفت: بسیج سپاه کیش با ایجاد تعامل سازنده برای پیشرفت اپراتور تلفن همراه این منطقه از آمادگی لازم برخوردار است.

وی اظهار داشت: اقدامات تله کیش به منظور گسترش فعالیت و ارائه خدمات شایسته به ساکنان کیش گامی دیگر در راستای مسوولیت اجتماعی است.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه