سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیین امضاء تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری تاکید کرد:

کدخبر : 549557

با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، آیین امضاء تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری در محدوده بافت قدیم شهر قشم به منظور جلوگیری از دوگانگی در انجام وظایف و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، بین سازمان منطقه آزاد قشم و شورای اسلامی و شهرداری شهر قشم برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: دکتر افشار فتح الهی امضاء این تفاهم نامه را آغاز فصل جدیدی از همکاری ها  در جزیره قشم دانست و گفت: به یاری خدا و اهتمام همه دستگاه های مسئول در جزیره، این همکاری ها منشاء خیر و برکت برای شهروندان، قشموندان، گردشگران و مسافران عزیز خواهد شد.

براساس این گزارش میرداد میردادی شهردار قشم نیز امضاء این تفاهم نامه را یک واقعه بی سابقه در طول 30 سال تاسیس منطقه آزاد در جزیره قشم خواند و گفت: رویکرد مردمی سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم و همسویی و هم افزایی وی با سایر دستگاه ها و نهادهای مستقر در شهرستان، زمینه اتفاقات بسیار مبارکی را در سطح جزیره  فراهم ساخته که مشخص شدن تکلیف بافت قدیم شهر قشم از جمله این اتفاقات است.

گفتنی است این تفاهم نامه طی آیینی به امضاء دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی این سازمان از یک طرف و حبیب بازماندگان قشمی رییس شورای اسلامی شهر قشم و میرداد میردادی شهردار قشم از طرف دیگر رسید.

روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید