عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

کدخبر : 561192

عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی برگزاری جشنواره جزیره فوتبال را ایده خلافاته ارزیابی کرد که این رویداد مهم سبب ایجاد تحول در حوزه گردشگری اقتصادی و اقتصاد ورزشی در سطح کشور خواهد شد.

پرویز اوسطی عضو فراکسیون مجلس شورای اسلامی با بیان این که کیش می تواند نماد الگوی ایرانی اسلامی باشد که سبب توسعه و پیشرفت می شود، اظهار داشت: یکی از دغدغه های مجلس و مقام معظم رهبری، استفاده از الگوی ایرانی اسلامی برای توسعه و پیشرفت است تا با افق بلندتری موضوعات و اهداف توسعه ای این منطقه آزاد را دنبال کنیم.

پرویز اوسطی، گفت: در دوره مدیریت جدید فعالیت ها و برنامه های بسیار خوبی در کیش آغاز شده که جزیره کیش می تواند پایلوت اجرای طرح های ملی باشد.

اوسطی، با بیان این که الگوی توسعه باید بازنگری شود، تصریح کرد: امیدواریم  فصل جدیدی از کار و فعالیت موفق را در این منطقه شاهد باشیم.

وی بیان داشت: مسائل مربوط به مناطق آزاد به ویژه کیش در حوزه قانون گذاری به همه کمیسیون های مجلس مرتبط بوده و مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش برای حل مشکلات باید با تمام آنها نشست داشته باشند؛ ظرفیت فراکسیون ها نیز به عنوان حامی مناطق آزاد در کنار کمسیون های مجلس بسیار حائز اهمیت است.

به گفته اوسطی ارائه خدمات ارزان برای استفاده اقشار ضعیف تر نیز حائز اهمیت است و باید زمینه حضور و سفر تمام آحاد مردم ایران را به کیش فراهم کنیم تا احساس تعلق آنها به جزیره بیشتر شود.

اوسطی با تاکید بر این که فرصت های سرمایه گذاری باید در قالب تورهای اقتصادی معرفی شود بیان داشت: در حوزه سرمایه گذاری به جز سرمایه گذاران کلان کشور زمینه را برای حضور سرمایه داران خارجی نیز در کیش باید فراهم کرد.

وی در پایان به نقش مهم رسانه ها در معرفی ظرفیت های موجود این منطقه اشاره کرد و استفاده از قدرت رسانه ملی را ضرورتی برای کیش برشمرد.

گفتنی است تاثیر و آسیب های عدم پایداری و ثبات مدیریتی در تصویب قوانین مجلس، رفع خلا ها، توسعه مناطق آزاد با استفاده از برنامه هفتم، طرح قوانین بودجه به نفع مناطق آزاد، آسیب شناسی مدیران در خصوص مسائل موجود از دیگر موارد مطرح شده از سوی اعضا فراکسیون مجلس در این نشست بود.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه