رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

نخستین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری قشم برگزار می شود

نخستین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری قشم برگزار می شود
کدخبر : 575792

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره زیبای قشم خبر داد.

افشار فتح الهی با اعلام این خبر گفت: جزیره قشم با وسعتی بالغ بر ۱۵۰۰ کیلومترمربع، برخورداری از سواحل مناسب و میدان های نفتی و گازی و قرارگیری در یکی از مهمترین آبراهه های بین المللی به عنوان سرزمین طلایی برای جذب سرمایه های داخلی و خارجی محسوب می شود.

وی ادامه داد: ویژگی های منحصر به فرد قشم در حوزه نفت، گاز، گردشگری، صنعت، شیلات و کشاورزی هر یک به تنهایی جهت توسعه اقتصاد ملی نقش آفرینی کند و به زودی این جزیره به عنوان هاب انرژی منطقه و قطب اقتصاد دریا محور کشور شناخته خواهد شد.

به گفته فتح الهی، قشم هم اکنون گنج پنهانی به حساب می آید که در آینده ای نزدیک به بهشت سرمایه گذران تبدیل خواهد شد و برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری نقش بسزایی در آشنایی سرمایه گذاران با مزایای قانونی، جغرافیایی و ژئوپلتیکی جزیره خواهد داشت.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در این همایش «کیف های سرمایه گذاری» که طرح های مطالعاتی اقتصادی آن به دقت انجام شده و زمین نیز جانمایی شده، به منظور تسهیل فرآیند اداری به علاقه مندان ارائه خواهد شد.

وی یادآور شد: برگزاری ۴ پنل تخصصی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، حوزه گردشگری رفاهی و خدمات، حوزه صنایع، لجستیک و شیلات و پنل ابزارهای نوین تامین مالی نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده همایش می باشد.

بنابراین گزارش، نخستین همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره زیبای قشم دهم اسفند ماه با هدف معرفی، فرصت ها و طرح های سرمایه گذاری، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و فعال سازی بخش خصوصی در جهت توسعه سرمایه گذاری ها برگزار می شود.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
اخرین اخبار