از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی صورت گرفت:

کدخبر : 557779

مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره سازمان با صدور پیامی، قهرمانی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در لیگ دسته یک و صعود مجدد به لیگ برتر فوتبال کشور را تبریک گفت.

متن پیام از قرار ذیل است:

قهرمانی تیم ریشه دار و محبوب ملوان بندر انزلی در لیگ دسته یک فوتبال کشور و صعود به لیگ برتر فوتبال ایران، تداعی کننده روزهای پرشکوه نسل طلایی فوتبال این سرزمین است که در ناسیه تاریخی مردم از آن به نیکی یاد می شود.

براین اساس اینجانب اوج گیری دوباره قوی سپید خزر در بالاترین سطح فوتبال ملی را خدمت تک تک هواداران این تیم در شهرستان بندرانزلی و استان گیلان تبریک عرض نموده و یقین دارم شور و نشاط اجتماعی ایجاد شده که از همیت،غیرت و همدلی اعضای تیم،کادر فنی و مدیریت این باشگاه ناشی می شود؛ موجی از امید در سایر عرصه های اجتماعی به ویژه اقتصادی را در سطح استان گیلان بازتولید می نماید.

سازمان منطقه آزاد انزلی که ظرف سالهای گذشته مفتخر به همراهی با این تیم محبوب بوده ضمن تهنیت به جامعه ورزش استان، موفقیت بیش از پیش ملوانان در لیگ برتر را آرزومند است و باور دارد الگوی موفق ملوان در سایر عرصه های ورزشی استان می تواند به عنوان سرمشق رشته ها و باشگاه های مختلف ورزشی ایفای نقش نماید؛ چراکه ورزش مهمترین سازوکار تعمیق و گسترش همکاری و اخلاق مداری در جهت نیل به اهداف عالیه در جامعه محسوب می شود.

علی اوسط اکبری مقدم

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل

 

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

آیا این خبر مفید بود؟

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید