کدخبر : 558518

شرکت پتروشیمی پارس با صدور اطلاعیه ای از پرداخت سود سنواتی سهامداران با سامانه سجام خبر داد.

شرکت پتروشیمی پارس در یک اطلاعیه شفاف سازی در سامانه کدال اعلام کرد : این شرکت به منظور تسریع و تسهیل پرداخت مطالبات سنواتی سهامداران، از طریق سامانه سجام اقدام می‌کند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنابر الزام سازمان بورس و اوراق بهادار پرداخت هرگونه سود سهام جاری و یا سنواتی صرفا از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه میسر خواهد بود و به همین منظور سهامدارانی که تا کنون در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند می بایست در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.

سامانه سجام چیست ؟

 لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

 بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

 سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند

 

روابط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید