کدخبر : 542777

به گزارش شما و اقتصاد: ربات هوشمند آلفا بانک ملی به یکی از جذابیت‌های اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر تبدیل شده و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

به گزارش شما و اقتصاد: بانک ملی ایران حامی این رویداد در ماهشهر، نسخه به روزرسانی شده این ربات هوشمند را رونمایی کرد. 

IMG-20210601-WA0098

این ربات، داده‌های مالی را به مخاطبان ارائه می‌دهد و آن‌ها را به مسیر درست دریافت خدمات هدایت می‌کند، با بازدیدکنندگان هم عکس سلفی یا خودنگاره می‌گیرد. 

آلفا علاوه بر این، قدرت یادگیری فراوانی دارد و به صورت مستمر به روزرسانی می‌شود. این ربات، تلفیق بسیار شگفت‌ انگیزی از دانش بانکداری و تکنولوژی روز دنیاست که بانک ملی ایران آن را در نظام بانکی کشور پیاده‌سازی کرده و مورد توجه فعالان اقتصادی، اهالی فناوری اطلاعات و عموم مخاطبان قرار گرفته است. 

توسعه استفاده از این فناوری می‌تواند علاوه بر کاهش حجم مراجعات غیرضروری به شعب و کارکنان بانک، سرعت انتقال داده‌ها را افزایش داده و علاوه بر افزایش بهره وری، زمینه کاهش هدررفت انرژی و تمرکز بر مسائل کلیدی توسط بانک‌ها را مهیا کند. 

ربات آلفا، نتیجه حرکت یک بانک بر لبه تکنولوژی، پذیرش ریسک تکیه بر خلاقیت و نوآوری‌ها و استفاده از توان نیروهای جوان و نخبه کشور است.

ستاد خبری نمایشگاه

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه