عرضه ۱۵۴ تن از محصول «تری اتانول آمین» در بورس کالا؛

کدخبر : 550953

در مقایسه با هفته گذشته به حجم معامله پلی پروپیلن در گرید های مختلف ۶۰ تن اضافه شد و تقاضای آن‌ها نیز ۴۸۰ تن افزایش یافت.

به گزارش شما و اقتصاد: شرکت پتروشیمی شازند در هفته سپری شده ۱,۷۸۰ تن از انواع «پلی پروپیلن» در گرید‌های مختلف را در بورس کالا وارد رینگ معاملات کرد و به عرضه رساند که با تقاضای ۳,۰۲۰ تنی همراه بود و حجم معامله این محصول ۱,۳۶۰ تن گزارش شد، نرخ فروش میانگین انواع پلی‌پروپیلن ۳۷۳,۹۰۶ هزار ریال در هر تن معامله شد.

ارزش معاملات این محصولات تا پایان هفته به مبلغی بالغ‌بر ۵۱ میلیارد ۸۱۹ میلیون تومان رسید، همچنین قابل‌ذکر است که نرخ میانگین فروش انواع «پلی پروپیلن» در گرید‌های مختلف نسبت به آخرین هفته‌ای که مورد معامله قرارگرفته ۰,۶۶ درصد افزایش نرخ را به دنبال داشت.

در مقایسه با هفته گذشته حجم معامله این محصولات ۶۰ تن اضافه شد و تقاضای آن‌ها نیز ۴۸۰ تن افزایش یافت.

325270_123

محصول تری اتانول آمین در هفته منتهی به ۲۴ دی ماه تنها ۱۵۴ تن مورد عرضه قرار گرفت که برای این مقدار عرضه ۳۳ تن مشتری پیدا شد و درآمدزایی این محصول برای شاراک ۷۶۵ میلیون تومان بود.

در بورس کالا محصول «پلی اتیلن سنگین لوله مشکی B ۱۰۰ CRP» نیز مورد معامله قرار گرفت که ۱,۲۶۰ تن از این محصول به عرضه گذاشته شد و تماماً به فروش رسید و ارزش معامله این محصول طی هفته گذشته برابر با ۳۷ میلیارد و ۵۸۲ میلیون تومان گزارش شده است.

محصول دیگری که توسط پتروشیمی شازند در بورس کالا به فروش رسید مربوط «پلی اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» بود که ۱,۲۰۰ تن از این محصول به عرضه گذاشته شد و حجم معامله آن نیز ۱,۲۴۰ تن اعلام شد که ۱,۱۴۰ تن به صورت نقدی و ۱۰۰ تن دیگر به صورت مچینگ به فروش رسید.

 گروه کالایی بورس نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید