کدخبر : 555957

مجتمع پتروشیمی کیمیای بندرامام در سال گذشته با تولید ۹۰۰ هزار تن انواع محصولات، توانست با دستان پر توان متخصصان داخلی، فراتر از پیش بینی‌ها به وظیفه تولید خود عمل کند.

به گزارش شما و اقتصاد: مجتمع کیمیا که یکی از مدیریت‌های فنی و تولید پتروشیمی بندرامام محسوب می‌شود، در سال ۱۴۰۰ با تولید قریب به ۹۰۰ هزار تن محصولات موفق شد، ۹۳ درصد برنامه تولید را محقق کند و عملکرد خود را مطابق با سیاست کلان شرکت در راستای اهتمام حداکثری در امر تولید به منصه ظهور برساند.

این در حالیست که تمامی واحدهای مجتمع کیمیا به تبع برنامه‌های بروزرسانی فرآیندها و رفع نقاط با ریسک بالا، تعمیرات اساسی موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشتند و تلاشگران پتروشیمی بندرامام توانستند در این مجتمع فراتر از پیش بینی‌ها عمل کنند و علاوه بر حرکت عظیم نوسازی واحدها، وظیفه تولیدی خود را به نحو احسن به مرحله اجرا برسانند.

گفتنی است این عملکرد تولیدی کیمیا باعث شد تا این مجتمع، در مجموع ۲۰ درصد از سود خالص پتروشیمی بندرامام را به خود اختصاص دهد و همچنین رتبه نخست به لحاظ تحقق تولید نسبت به برنامه را کسب کند.

مجتمع فنی و تولیدی کیمیا دارای محصولاتی همچون MTBE، سود سوز آور، گاز کلر، اسید کلریدریک، آب ژاول، اتیلن دی کلراید، وینیل کلراید منومر و نمک است.

روابط عمومی پتروشیمی بندرامام

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید