دیدار مدیران شرکت پتروشیمی اروند با مدیرعامل پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس؛

دکتر کریمی: خدمات مهندس کیانی به پتروشیمی اروند فراموش نشدنی است

دکتر کریمی: خدمات مهندس کیانی به پتروشیمی اروند فراموش نشدنی است
کدخبر : 570519

دکتر کریمی در دیدار مدیران شرکت پتروشیمی اروند با مدیرعامل شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج‌فارس، با ارزشمند خواندن خدمات مهندس کیانی در طول دوران خدمت در مجتمع پتروشیمی اروند، از اعلام آمادگی این شرکت جهت همکاری در راه‌اندازی پالایشگاه گاز یادآوران خلیج فارس خبر داد.

روز سه‌شنبه - یکم آذرماه ۱۴۰۱ - مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی اروند با حضور در شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج‌فارس از خدمات ۴ ساله مهندس کیانی در شرکت پتروشیمی اروند تجلیل کردند.

در این دیدار صمیمانه؛ دکتر کریمی با ارزشمند خواندن خدمات ارائه شده در طول دوران خدمت مهندس کیانی در پتروشیمی اروند، از آمادگی این شرکت پتروشیمی جهت کمک به راه‌اندازی پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس خبر داد و افزود: پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس از جمله مهمترین پروژه‌های ملی به شمار می‌رود و قطعا با وارد مدار شدن آن کمک شایانی به محیط زیست و کشور خواهد شد و علاوه بر سهامداران هلدینگ، سایر مردم از وجود آن نفع خواهند برد.

در ادامه این دیدار؛ از سوی دکتر کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، لوح تقدیری به پاس خدمات مهندس کیانی در طول دوران خدمت در پتروشیمی اروند، اعطاء و همزمان با هفته بسیج از سوی فرمانده بسیج شرکت پتروشیمی اروند نیز سپاس نامه‌ای به مدیریت سابق مجتمع پتروشیمی اروند تقدیم گردید.

 

روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی