دکتر زمان‌پور در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی جم:

PDH/PP یک پروژه استراتژیک است

 PDH/PP یک پروژه استراتژیک است
کدخبر : 580878

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی جم با حضور دکتر زمان‌پور مدیرعامل هلدینگ صباانرژی، اعضای هیأت مدیره، سهامداران و بازرس قانونی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ در این مجمع که روز چهارشنبه 14 تیر در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش تهران برگزار شد، ضمن بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1401 صورت‌های مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۱ مورد تأیید مجمع قرار گرفت.

0T6A1126

جلسه مجمع که با قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش کلیپی از دستاوردها و اقدامات این شرکت برای حاضرین آغاز شده بود، با اعلام حضور 81/9 درصد از صاحبان سهام، به رسمیت شناخته شد.

در ابتدای جلسه دکتر زمان‌پور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان رئیس مجمع گفت: پتروشیمی جم در سال گذشته با همت و درایت مدیران و کارکنان خود، اقدامات ارزنده‌ایی را انجام داده است که آثار و برکات آن برای کل کشور می‌باشد.
0T6A1119

دکتر زمان‌پور در ادامه گفت: یکی از پروژه‌های استراتژیک پتروشیمی جم، پروژه PDH/PP است که آغاز عملیات اجرایی آن با حضور وزیر محترم نفت صورت گرفت و به لطف خداوند درخصوص تثبیت موقعیت زمین و تأمین منابع مالی این پروژه نیز اقدامات نهایی و مثبتی شکل گرفته است.
0T6A0732

 در ادامه مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم به عنوان دبیر مجمع گفت: در سال 1401 برای اولین بار به بازارهای هند و سوریه راه پیدا کردیم و در بازار هند موفق به فروش 85 هزار تن از محصولات پلیمری شدیم و هدف امسال ما نیز ورود به بازار آفریقا است.​

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: