برترین ایده‌های رویداد بین المللی ایده شو معرفی شدند

برترین ایده‌های رویداد بین المللی ایده شو معرفی شدند
کدخبر : 598092

سه عنوان ایده در اولین رویداد بین المللی ایده شو که توسط شرکت پتروشیمی زاگرس در مجموعه اقامتی و رفاهی این شرکت واقع در بندر تاریخی سیراف در تاریخ‌های 6 و 7 خردادماه سال جاری برگزار گردید؛ به عنوان ایده‌های برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، در این رویداد بزرگ 28 ایده از شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، مراکز علمی تحقیقاتی، پارک‌های علم و فناوری داخلی و خارجی و مراکز تحقیق و توسعه شرکت‌های پتروشیمی از شش استان داخلی و سه کشور خارجی: چین، هند و امارات متحده عربی به دبیرخانه رویداد ارسال کردند که از میان 28 ایده، 16 ایده منتخب کمیته فناوری و نوآوری رویداد، وارد بخش مسابقه شد که پس از ارائه تیم‌ها و امتیاز دهی کمیته داوران، سه ایده به عنوان ایده‌های برتر انتخاب و معرفی شدند.

بنا بر این گزارش، ایده اندازه‌گیری دما مبتنی بر تکنولوژی‌های DFOS با کسب امتیاز 79.5 مقام اول؛ ایده تولید کم‌ هزینه و عملیاتی متوکسید سدیم از متانول با کسب امتیاز 72.5 مقام دوم و ایده تولید سوخت جت تجدیدپذیر (SAF) از متانول با کسب امتیاز 71.5 مقام سوم را کسب کردند.

شایان ذکر است صاحبان ایده‌ها به ترتیب مقام اول تا سوم: غلامرضا مومن از شرکت ستاره آرمان کنترل، سیده آزاده میروکیلی از دانشگاه خلیج فارس و فاطمه پرویزی و علی غفاری از پژوهشگاه صنعت نفت می‌باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: