کدخبر : 549503

نوید محمدزاده تصویری را در کنار پدرش منتشر کرد که شباهت عجیب بین آنها باعث تعجب همه شد.

نوید محمدزاده بازیگر مطرح و سوپراستار اول ایران در اینستاگرامش تصویری جالب و دیده نشده را در کنار پدرش منتشر کرد که شباهت عجیب آنها باعث شد کاربران شوکه شوند.

شباهت عجیب و باورنکردنی "نوید محمدزاده" به پدرش

فرشته حسینی چگونه وارد سینما شد؟

سال ۱۳۷۶ در ایران متولد شدم و ۱۰ سال است با شرکت در دوره‌های آزاد آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون «اصغر محبی»، «آقای رحمانیان» و «خانم نصیرپور» وارد رشته بازیگری شدم.

فعالیت‌های نمایشیم را از همان دوره ابتدایی شروع کردم و اولین کارم را سال چهارم ابتدایی کارگردانی کردم که توانست در سطح استان تهران مقام دوم را به خود اختصاص دهد و بعد از آن بود که کارگردان‌های ایرانی توصیه کردند که این رشته را به صورت تخصصی دنبال کنم. من هم علی‌رغم مخالفت‌هایی که از سمت خانواده وجود داشت این رشته را ادامه دادم.

دوستانم معتقد بودند مردم افغانستان تنها مانده و آرزوهایشان را کشته‌اند و تو باید الگویی برای دختران افغانستانی باشی و آرزوهایشان را در دلشان زنده کنی.

 

این حرف‌ها تأثیر شگرفی روی من گذاشت چنانچه دیگر از کار کردن خسته نمی‌شوم. من از خانواده‌های افغانستانی تقاضا دارم رویاهای فرزندانشان را نکشند و بگذارند دخترانشان برای خود رویا و آرزو داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: