مجری

کدخبر : 545975

پیمان طالبی مجری تلویزیون است. این مجری ازدواج کرده و متاهل است. پیمان طالبی مجری است که در مجری گری بسیار مهارت دارد.

به گزارش شماواقتصاد، پیمان طالبی مجری تلویزیون است. این مجری ازدواج کرده و متاهل است. پیمان طالبی مجری است که در مجری گری بسیار مهارت دارد. در زیر قسمتی از مداحی مجری را مشاهده می کنید.

برنامه مردم چی میگن اولین حضور پیمان طالبی در تلویزیون بود که موفق شد استعداد بسیار زیاد خود در اجرا را به رخ همگان بکشد و خیلی زود به محبوبیت زیادی دست پیدا کند

یکی از مهم ترین خصوصیات ایشان نحوه ارتباط برقرار کردن با مردم است و به همین دلیل است که در کار اجرا بسیار موفق می باشد

بعد از مدتی برنامه طبیب که با موضوع پزشکی بر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت بازهم در بین مردم با استقبال مواجه شد

حالا به یکی از چهره های محبوب کشورمان تبدیل شده است که در برنامه‌های اجرا شده با مردم خیلی خوب ارتباط برقرار کند و حرف آنها را به مهمانان برنامه بزند

مجری تلویزیون

در خیابان که می روید، بازخوردها چطور بوده؟

– خدا را شکر خیلی خوب بوده… ما اصلا فکرش را نمی کردیم که یک برنامه تازه متولد شده در تلویزیون اینقدر زود بتواند جای خودش را در بین مردم باز کند. نمی خواهم بگویم فراگیر شده و همه آن را تماشا می کنند ولی تصورمان این بود که ممکن است بعد از ۹ ماه همه گیر شود اما به محض اینکه سه ماه از پخش گذشت، دیگر همه آن را می شناختند.

بازخورد خوب بوده یعنی چه؟ از اطرافیان تان پرسیده اید یا مردم هم نظرشان را گفته اند؟

– عوامل خودمان که طبیعتا هیچ وقت بد نمی گویند. ما از طریق پیامک هایی که به برنامه می آید، از طریق شبکه های اجتماعی که از برنامه می گویند، فهمیدیم بازخوردها چطور است. در کوچه و خیابان هم کاملا مشخص است که چه کسی از برنامه راضی است و چه کسی نیست. خدا را شکر درصد بیشتری راضی هستند.

مجری

چقدر پیامک به برنامه می آید؟

– به طور میانگین ۹ هزار پیامک به هر برنامه می رسد. گاهی پنج هزار و گاهی ۹۱۲ هزار. بستگی به مهمان برنامه دارد.

اگر از بیرون به اجرای خودتان نگاه کنید، فکر می کنید چقدر موفق بوده اید؟

– من داعیه تلویزیونی – فعلا – ندارم چون رادیویی بوده ام و قطعا این دو مدیوم با هم تفاوت دارند. قطعا نقص هایی دارم. البته نه در شیوه گفتارم ولی حداقل در قضیه تصویر، نه هراسی دارم و نه می توان مدعی باشم. در رادیو عادت کرده ایم که میمک صورت مان عادی باشد ولی در تلویزیون متفاوت است. من نمره قبولی به خودم می دهم ولی قطعا بهتر خواهم شد.

غذای مورد علاقه : کوبیده

او علاقه مند به درس فیزیک و ریاضی می باشد!

داستان و رمان زیاد خوندن ولی کتاب ‘دا’ رو بیشتر می پسندند

فیلک و سریالها مورد علاقه : فیلم ملکه و سریال ثریا

موسیقی مورد علاقه : حمید حامی و محمد علیزاده

ورزشهای مورد علاقه : فوتبال ! استقلالی دو اتیشه !!

مجری

توبیخ به دلیل گفتن حرف حق

مجری برنامه تلویزیونی «طبیب» به خاطر اظهارات اخیرش در این برنامه که با واکنش های بسیاری مواجه شد، از سوی مدیر شبکه سه سیما توبیخ شد.

پیمان طالبی مجری این برنامه در سخنانی تند گفته بود که آمار مرگ و میر کرونا برای مسئولان فقط یک عدد است. او با اشاره به اظهارات زالی و پاسخ ظریف از مسئولان خواست “فقط یک هفته دهن خود را ببندند” و سخنرانی و مصاحبه نکنند.

سخنان این مجری تلویزیونی بازتاب وسیعی داشت و واکنش های زیادی برانگیخت.

در همین رابطه روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرد: “تهیه کننده و مجری برنامه طبیب از افراد با سابقه و دغدغه‌مند سیما هستند و برنامه طبیب سالهاست که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است، اما پیمان طالبی در این برنامه، نتوانست بر احساسات شخصی و عقاید فردی خود غلبه کند و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبردگان توسط مدیر شبکه منجر شد.”

ماجرای ممنوع التصویری پیمان طالبی

پیمان طالبی، مجری برنامه «طبیب» یکی از افرادی بود که روز گذشته(شنبه ۲۳ مرداد) توبیخ شد اما جریان از چه قرار است. این مجری زمانی که آمار فوتی‌ها و مبتلایان به کرونا را دید عصبانی شد و در واکنش به صحبت‌های اخیر مسئولین درباره دلیل وارد نکردن واکسن کرونا و آمار مبتلایان گفت: «دست از وعده دادن برداشته و یک هفته چیزی نگویند.»

همین موضوع و عدم توانایی کنترل احساسات توسط این مجری واکنش کاربران در فضای مجازی را به همراه داشت.

توبیخ از سوی شبکه سه

در رابطه با همین موضوع روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرد: «پیمان طالبی، تهیه کننده و مجری برنامه «طبیب» از افراد با سابقه و دغدغه‌مند سیما هستند و برنامه «طبیب» سالهاست که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است، اما پیمان طالبی در این برنامه، نتوانست بر احساسات شخصی و عقاید فردی خود غلبه کند و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبردگان توسط مدیر شبکه منجر شد.»

پیمان طالبی علاوه بر این‌که مجری«طبیب» است، مسئولیت تهیه این برنامه را هم برعهده دارد.

مجری

قطعی برق و توبیخ مجری برنامه سلام تهران

۱۸ تیر و همزمان با قطعی برق به صورت گسترده، قدسیه صالحی مجری برنامه«سلام تهران» با کنایه به قطعی برق گفت: «چه کاری است همین الان دولت را تحویل بدهید! خسته‌اید که درست اداره کنید تحویل بدهید زودتر! مردم شما را درک می‌کنند.

فیلم‌هایی از اتفاقات بعدی قطعی برق آمده که دل همه را درد می‌آورد و شما چطوری دل‌تان به درد نمی‌آید.»

توبیخ از سوی شبکه پنج

پس از این اتفاق مدیر گروه شبکه پنج سیما توبیخ قدسیه صالحی را غلبه احساسات دانست و گفت: « شبکه پنج سیما به‌عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار می‌داند و انعکاس مشکلاتشان را وظیفه خود می‌داند.

در روزهای اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم‌خورده ایران عزیز مهیا کرده است تا کلّیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ای، هوشمندانه و به‌دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.»

مجری که حرف دل زد و توبیخ شد

گاهی هم بحث غلبه احساسات مطرح نیست، بلکه مجریان بخاطر بیان انتقاد یا حرف دلشان توبیخ می‌شوند یکی از همین افرادی که بخاطر انتقاد برای چهارمین بار از آنتن تلویزیون کنار گذاشته شد، مهدی واعظی بود.

این مجری در ۱۵ تیر او که از این شرایط گله مند است، می گوید: «سازمان صداوسیما باید حریمی را برای مجریان و گزارشگرانش قائل باشد»

و این پرسش را مطرح می کند که «چرا دیواری کوتاه‌تر از مجریان پیدا نمی‌کنند؟»

البته نه تنها به این پرسش پاسخ داده نشد، بلکه مجری برنامه‌های «شب های فوتبالی»، «لیگ یک»، «سلام صبح بخیر»، «ورزش از نگاه دو» و «صبح بخیر ایران»برای چهارمین بار توبیخ و ممنوع الفعالیت شد.

این توبیخ‌هایی که در سازمان صدا و سیما رخ می‌دهد، قدمت طولانی دارد و سالیان قبل هم بارها اتفاق افتاده است.

رزیتا قبادی که سال گذشته مجری برنامه شب یلدای «عصر خانواده» بود، به خاطر لفظ حرکات موزون که مهمان برنامه به کار برد و او در پاسخ لبخند زد، توبیخ شد.

توبیخ مجری تلویزیون به خاطر استاد آواز

مرحوم محمدرضا شجریان که مهر سال گذشته دارفانی را وداع گفت، چند ماه قبل‌ترش یعنی مرداد همان سال، حال خوشی نداشت و در بیمارستان بستری بود و شبکه خبر احوال این هنرمند را از پزشک معالج او پیگیری می‌کرد.

همان زمان بود که احسان کرمی توییتی را منتشر کرد و نوشت در زمان اجرای برنامه‌هایم هربار که نام استاد را آوردم توبیخ شدم و همیشه به مهمانانم تذکر داده می‌شد که نامی از محمدرضا شجریان برده نشود.

ید طولای تلویزیون در ممنوع الفعالیت کردن 

اگر به دهه گذشته نگاه کنیم، تلویزیون بیش از ده‌ها مجری توانمند در عرصه اجرا را توبیخ، ممنوع الفعالیت و ممنوع التصویر کرده است، که عده‌ای از آن‌ها مانند رضا رشیدپور و فرزاد حسنی دوباره به تلویزیون بازگشتند و عده‌ای مانند، جواد یحیوی هیچ‌گاه حاضر به بازگشت نشدند.

از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون حدود سه مجری توبیخ شده‌اند یعنی به طور میانگین هر یک ماه و نیم یک‌بار یک مجری تذکر جدی گرفته‌ است. اگر تلویزیون با همین رویه پیش رود احتمالا مجبور باشد تعداد زیادی مجری جدید و جوان روی کار بیاورد.

کتک کاری مجری و مهمان در شبکه سه

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه