تجاوز به بازیگر ایرانی

کدخبر : 546184

اولین مصاحبه ساناز طاری بعد از انتشار عکس بی حجابش: من واقعا کم آوردم!

به گزارش شماواقتصاد، ساناز طاری بازیگر معروف و جوان سینما است. این بازیگر در سریال پدر که در ماه رمضان پخش می شد. اولین مصاحبه ساناز طاری بازیگر سریال پدر بعد از انتشار عکس بی حجابش: من واقعا کم آوردم!

ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 در تهران، بازیگر است.دانشجوی فوق لیسانس بازیگری در دانشکده هنر و معماری آزاد می باشد، از دوران کودکی بازیگری رو شروع کرد و حالا در پی شهرت هنری می باشد.وی تنها یک برادر بنام سامیار دارد

بازیگری را از سال 1379 وقتی 6 ساله بود به خواست خانواده شروع کرد و اولین تجربه خود را در سریال آژانس دوستی کسب کرد، سپس در سریال چموش خموش حضور داشت.او در سریال راه شب و فیلم رها هم بازی کرده است

از اجرا تا توقف بازیگری

بعد از چند تجربه بازیگری در همان دوران کودکی بعنوان بازیگر و مجری بخش بازی های کودکانه در شبکه جام جم حضور داشت تا اینکه از 10 سالگی تا دبیرستان کار نکرد

بازیگر

از سوره تا تئاتر و سریال

در مقطع دبیرستان وارد هنرستان سوره شد و بعد از اخذ لیسانس بازیگری، دانشجوی ارشد شد، او تجربه بازی در سریال شمعدونی، گشت ارشاد را هم در رزومه خود دارد.این هنرمند خانوم در تئاتر نیز حضور فعالی دارد

تجربه با سریال پدر

شروع شهرت ساناز طاری در سال 97 با سریال پدر بود، او در این فیلم در نقش نیکا بازی کرد که می تواند آینده هنری او را روشن تر کند

بازیگر

ازدواج

ساناز طاری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و با خانواده زندگی می کند

علاقه به سینما

اگرچه علاقه زیادی به عرصه تئاتر دارم، اما مشتاق هستم در فیلم های سینمایی نیز نقش های تاثیرگذار و ماندگاری داشته باشم و در این راستا به فعالیتم ادامه خواهم داد

 ساناز طاری بازیگر جوان ۲۴ ساله که در سریال پدر خوش درخشید و همچنین بازی در گشت ۲ نیز توانست موقعیت خوبی برای نمایش استعداد وی باشد. ساناز طاری بازیگر جوان تئاتر، تلویزیون و سینما که متولد ۱۳۷۳/۰۲/۱۵ و زاده تهران می‌باشد.

 ساناز طاری دبیرستان را در هنرستان سوره به تحصیل پرداخته و هم اکنون در کنار بازیگری دانشجوی رشته بازیگری در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر و معماری نیز می‌باشد. ساناز طاری در پیج اینستاگرامش ۱۶ هزار فالوورد دارد و توانسته مخاطبان خاص خود را جذب کند.

ساناز طاری در اولین مصاحبه خود بعد از انتشار عکس های بی حجابش از فساد در صنعت سینمای ایران می گوید. از پیشنهادهای غیر اخلاقی و دست های پنهان پشت پرده!

ساناز طاری هنرپیشه جوان سینما و تئاتر و تلویزیون کشورمان از یک داستان تلخ می گوید. داستانی که بارها شنیده ایم و خوانده ایم و از طریق هشتگ metooiran هم در تابستان، توییت های طوفانی درباره اش شنیده ایم. فساد در سینمای ایران. . . گر چه فساد در سینمای ایران، سیستماتیک نیست و بدنه سینما را افرادی پاک، باسواد و باشرف تشکیل می دهند و اطلاق فساد به کل سینمای ایران، نادرست است.

اما هستند کارگردانان ، تهیه کننده ها و بازیگردان هایی که برای جذب نیروهای جوان، پیشنهادهایی به آن ها می دهند و قربانیان خود را در آرزوی دیده شدن و جلوی دوربین رفتن و پذیرش نقش اول، مورد آزار و اذیت جنسی قرار می دهند.

ساناز طاری گفته که یکی ازکارگردان ها و تهیه کننده های سینما در زمان عقد قرارداد، خواستار تجاوز جنسی شد که او از محل فرار کرد که در زمان فرار، کارگردان مذکور به وی فحش رکیک میدهد و او از ترس، کیفش را در دفتر کارگردان شیطانی جا می گذارد. اما بخاطر زن باردار کارگردان مذکور و اینکه ناموس پدرش است، سکوت می کند. شاید همان داستان هیس! دختران فریاد نمی زنند و داستانی که در #metoo شنیده ایم. .

سکوت قربانیان تجاوز جنسی و موضوع حمایت قانون از قربانیان تجاوز جنسی همچنان بحث داغ و پرونده باز حقوقی و قضایی در اقصی نقاط جهان است. ساناز طاری پس از انتشار عکس هشتگ metoo در اینستاگرامش از دخترانی که قربانی تجاوز جنسی شدند خواست تا با او همراه شوند و ساکت نمانند.

ساناز طاری در ویدیو ۵۵ ثانیه ای که اخیرا منتشر کرد از هم جنس های خود که قربانی تجاوز جنسی بودند خواسته تا از پنهان کردن واقعیت ها دست بردارند. او در این ویدیو می گوید که از نظر قانونی، نمی توانسته اسم کارگردانی که قصد تجاوز جنسی به او داشت را بیان کند. اما اعلام کرد که کارگردانی که قصد تجاوز جنسی به وی داشت، بازداشت شده است. او در ویدیو می گوید که شرمنده آقای کارگردانی است که در زمان پخش ویدیو، شب تولد او به روایت ساناز طاری است و فردا صبح باید بازخواست شود.

ساناز طاری قبلا درباره انتشار عکس بی حجابش در اینستاگرام، در مصاحبه ای صحبت کرده بود.

ساناز طاری در مصاحبه ای که چند هفته پیش با یکی از رسانه های داخلی داشت درباره ماجرای تجاوز جنسی کارگردان تهرانی به او گفت که وی، آدم این کار نبوده است و نتوانسته به درخواست کارگردان پاسخ مثبت دهد. او در مصاحبه ای که ویدیو آن را در بالا مشاهده می کنید میگوید که پس از تحویل برگه های قرارداد به وی، کارگردان مذکور قصد خفت کردن وی را داشت که ایشان از محل شیطانی کارگردان فرار می کند. او فساد در سینمای ایران را به صورت مطلق رد میکند.

ویدیو افشاگرانه ساناز طاری درباره داستان تجاوز جنسی به او توسط کارگردان و تهیه کننده سینما، بیش از ۲۰۰ هزار بازدید و هزاران کامنت دریافت کرده بود.

ساناز طاری گفته بود که پس از رد درخواست شیطانی کارگردان سینما، او از محل فرار کرد و حتی کیف خود را در دفتر کار کارگردان جا گذاشت. ساناز طاری در زمانی که کارگردان مذکور قصد تجاوز جنسی به وی داشت، ۱۹ سال سن داشت.

ساناز طاری ۲۵ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و ۱۶۸ هزار دنبال کننده دارد. او عکس بی حجابش را پس از بازگشت به ایران از اینستاگرامش برداشت.

بهاره رهنما هنرپیشه سینما و تلویزیون در مرداد ماه امسال درباره تجاوز جنسی به دختران، اظهارات جنجالی گفته بود که با انتقادات فراوان همراه شد. به نظر می رسد پس از افشاگری سارا امت علی و دستگیری کیوان امام وردی و تجاوز به دختران دانشگاه تهران، بحث قربانیان تجاوز جنسی در ایران داغ تر از قبل شده است.

مرجانه گلچیین هنرپیشه پیشکسوت سینما و تلویزیون نیز چندی پیش، از گسترش فساد مالی و اخلاقی در سینمای ایران ابراز نارضایتی کرده بود. مرجانه گلچین گفته بود که شرط بازیگری ، امروزه شرکت در پارتی های شبانه است./ روزیاتو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه