کدخبر : 546970

سحر قریشی با انتشار تصاویر خود و مهدی طارمی از روابط عاشقانه خود پرده برداشته و موجب ایجاد موجی از اظهار نظرها در خصوص این رابطه شده است .

سحر قریشی بازیگر بسیار محبوب و معروف ایرانی است .سحر قریشی حرفه بازیگری را با بازی در فیلم لج و لجبازی آغاز کرد. سحر قریشی با بازی در دلنوازان به شهرت رسید .حواشی سحر قریشی در رابطه با مهدی طارمی بسیار جنجالی شده است . سحر قریشی در حوزه مد و استایل هم حرفی برای گفتن داشته است .

کنایه مهران مدیری به سحر قریشی 

مهران مدیری در برنامه دورهمی در واکنش به عکس منتشر شده از سحر قریشی و مهران مدیری حرف های کنایه داری را گفته است .

مهدی طارمی بازیکن مشهور تیم ملی فوتبال چند سال قبل برای مدتی با سحر قریشی در رابطه بود. این رابطه زمانی لو رفت که تصاویر آتلیه ای این دو چهره مشهور توسط شخصی که مهدی طارمی می گوید هویت او را می داند منتشر شد تا یکی از جنجالی ترین اخبار دنیای سلبریتی های ایران باشد. از این رو که مهدی طارمی چند سال از سحر قریشی کوچک تر است.

سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی با فیلم دلنوازان به شهرت رسید. سال 96 خبر ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی منتشر شد که مدتی بعد تکذیب شد.  سحر قریشی به موتورسواری علاقه خاصی دارد. سحر قریشی از بازیگر پرحاشیه که سوژه کاربران مجازی است و اخیرا گنگ بودن او سوژه کاربران شد. همچنین او به موتورسواری علاقه خاصی دارد.

آغاز بازیگری سحر قریشی 

سحر قریشی گفته اولین بار سال 1388 در 20 سالگی با معرفی یکی از آشنایان همسر سابقم در تست بازیگری حاضر شدم و پس از قبولی با فیلم «لج و لجبازی» جلوی دوربین رفتم که در این فیلم نقش سایه را کنار امیر جعفری و سارا خوئینی ها بازی کرده است. اما سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان و حضور در تلویزیون به شهرت رسید. سحر قریشی سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی از طریق همبازی‌اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال «دلنوازان» برای نقش یلدا معرفی شد و به این ترتیب با پخش سریال دلنوازان  در سال 88 در کنار چهره های نوظهور دیگری چون شاهرخ استخری و سمانه پاکدل به اوج شهرت رسید.

سحر قریشی

ازدواج اول تا طلاق

 

سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق ختم شد

 

سحر قریشی پرده از راز طلاقش برداشت

پاسخ سحر قریشی در مورد طلاقش سحر قریشی در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا بود کـه با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبه‌رو شد. او دراین برنامه برای نخستین بار در مورد طلاقش بطور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش رابه طور کل رد کرد. سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و نخستین تقاضای طلاقم قبل از شروع بازیگری ودر سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بودو پدرم هم در ایالات امریکا زندگی میکرد. بعد از بازیگر شدن و مشهور شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم را پاسخ می دادند. خودشان را مدیر برنامه مـن معرفی می‌کردند و چند تا پیشنهاد کار راهم رد کردند. بعد ازآن چند گفت‌وگو عجیب‌وغریب کردند.

سحر قریشی

طلاق گرفتم چون خوشبخت نبودم! هیچ کس از خوشبختی فرار نمیکند و مـن واقعا خوشبخت نبودم. زندگی مـن و همسر سابقم ۳ سال طول کشید. بهمین دلیل همین حالا با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و بـه همه ی دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم کـه بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف این‌کـه گفته شد مـن بعد از مشهور شدن جوگیر شدم، حقیقت این بود کـه مـن بزرگ شدم نه جوگیر! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و باهم زندگی می‌کنیم. سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور حضور یافته بود کـه با سوال خصوصی رضا رشیدپور در مورد این‌کـه با امید علومی چـه نسبتی داری مواجه شد. سحر قریشی گفت: مـن در حال حاضر در شرایطی نیستم کـه بخواهم بـه تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. پولسازی سحر قریشی برای فیلم سازها از او سال پیش خالتور روی پرده رفت کـه ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد. بخاطر سحر قریشی؟ با قاطعیت نمی توان تاثیر او بر گیشه این کمدی را نادیده گرفت، اما وقتی میدانیم دیگر فیلم او یعنی پا تـو کفش مـن نکن فقط یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته صورت مسئله تغییر میکند.

سحر قریشی

ماجرا رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی چه بوده است؟

انتشار تصاویر دو نفره در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد. بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آن‌چه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

توضیح مهدی طارمی درباره ارتباطش با سحر قریشی: آن رابطه تمام شد و الان در رابطه جدیدی هستم.

سحر قریشی

 

جنگ سحر قریشی در مقابل بازیگران زن

این عنوانی است که خودش انتخاب کرده و سحر قریشی خود را تنها در یک سوی میدان و بازیگران و حتی دوستانش را در سوی دیگر این میدان جنگ  ترسیم می کند. سحر قریشی می گوید حتی از نزدیک ترین دوستانم ضربه خوردم و ریشه اصلی این دشمنی ها حسادت به شهرت و موفقیت های من است. می گوید هرجا خواستم برم (تئاتر، سینما ، تلویزیون و ...) یه عده با آمدن من مخالفت می کنند. شاید سحر قریشی رکورد دار درگیری و دشمنی با بازیگران مشهور باشد.  سحر قریشی و مهدی طارمی مدتی به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند  و زمانی که رسانه ها برای یافتن حقیقت  سوال های از رابطه شان می پرسیدند. با تکذیب شدیدی از سوی این دو نفر رو به رو می شدند. اما این تکذیب ها زمانی به پایان رسید که فیلم دونفره شان در مرکزی خرید در قطر لو رفت. پس از انتشار این فیلم دیگر پنهان کاری برای آن ها فایده ای نداشت و تصمیم گرفتند رابطه شان را علنی کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: