اخبار هنرمندان | حواشی هنرمندان | علی صادقی

کدخبر : 548332

فیلم درگیری لفظی علی صادقی با بازیگر معروف را در قسمت دهم سریال پلاک 13 ببینید

علی صادقی متولد 14 آذر 1359 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق دیپلم کامپیوتر می باشد که زبان بدن و نوع بازیگری اش در عرصه طنز او را متمایز از دیگران کرده و حالا عاشق پلی استیشن است.

فیلم درگیری لفظی علی صادقی با بازیگر معروف را در قسمت دهم سریال پلاک 13 ببینید

علی صادقی طنز پرداز معروف سینماست در ادامه چند کلیپ طنز معروف او را ببیند

مصاحبه علی صادقی را ببیند

بیوگرافی علی صادقی

نام :  علی صادقی

زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون

تاریخ تولد : ۱۴ آذر ۱۳۵۹ تهران، شمیرانات

محل زندگی : تهران

ملیت : ایرانی

پیشه : بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۰ تا کنون

مدرک تحصیلی : فوق دیپلم کامپیوتر

علی صادقی (متولد ۱۴ آذر ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. علی صادقی فوق دیپلم کامپیوتر است. پدرش تراشکار و مادرش خانه‌دار است. یک خواهر کوچک‌تر و یک برادر بزرگ‌تر از خودش دارد.

علی صادقی بازیگری را از سال 1370 و در سن 11 سالگی شروع کرد. او توسط امیر سماواتی برای بازی در سریال آفتاب عالم تاب انتخاب شد و خیلی اتفاقی وارد حرفه بازیگری شد.  علی صادقی  با نقش آفرینی در سریال بهترین تابستان من به کارگردانی علی بهادر فعالیت حرفه ای را شروع کرد.

علی صادقی

علی صادقی  چند سال بعد و در همکاری با رضا عطاران در سریال‌های «کوچه اقاقیا» «خانه به دوش»، «متهم گریخت» و «بزنگاه» «سه در چهار» «نقطه سر خط» «خوش نشین ها» «زن‌بابا»«دردسر والدین»«قرارگاه مسکونی»«پشت کنکوری ها»«زندگی به شرط خنده» به اوج رسید.

صادقی در کنار بازیگری فروشگاه فروش کامپیوتر و دو سوپر مارکت نیز دارد.

خانواده

در مرکز آموزشی و درمانی طرفه ، در شهر تهران متولد شد ، پدرش تراشکار و مادرش خانه دارد است و یک خواهر کوچکتر و یک برادر بزرگتر از خود دارد

ازدواج

علی صادقی سالهاست ازدواج کرده اما فرزندی ندراد ، مدتی از ملیکا زارعی (خاله شادونه) بعنوان همسر وی نام برده می شد که صحت ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: